لیست محصولات شرکت دیزل ساز

درباره شرکت دیزل ساز

دیزل ساز از سری برندهای مطرح بازار فعالیت گسترده ای در خصوص تولید تجهیزات آبرسانی دارد. بخش عظیمی از بازار رقابت در اختصاص این گروه صنعتی قرار دارد. همچنین نسبت به واردات سایر برندهای مطرح بازار فعالیت گسترده ای دارد و به خوبی توانسته نیاز بازار داخلی را در صنعت آبرسانی فراهم کند. این گروه صنعتی طی 40 سال حضور موفق، با بهره مندی از جدیدترین متد و همچنین بهترین متریال محصولاتی مدرن با رعایت استاندارد روز دنیا تولید و عرضه می کند.

این گروه صنعتی با تیکه به توانایی و دانش فنی مهندسین و با هدف ارائه تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با سطح کیفیت و دوام بسیار بالا، و قابل رقابت با برندهای خارجی تولید و در بازار به فروش می رساند. از محصولات پرفروش این برند می توان به پمپ دیزل ساز اشاره داشت که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و طیف گسترده ای از این پمپ ها در مصارف خانگی، ساختمانی و کشاورزی به منظور انتقال سیالات با قدرت آبدهی بسیار بالا تولید می کند. تنوع در مدل و حجم موجودی بسیار بالا از ویژگی های منحصر بفرد محصولات دیزل ساز به شمار می آید که به مشتری این امکان را می دهد با توجه به نوع نیاز و زمینه مصرف محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کند. 

درباره شرکت دیزل ساز دماپویا

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دیزل ساز در ایران

گروه صنعتی دیزل ساز تمامی محصولات تولیدی این کارخانه عظیم را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر عرضه می کند. همچنین به منظور پوشش بازار دارای مراکز فروش گسترده و همچنین تامین قطعات یدکی باشد. که همین امر دسترسی مشتریان و استفاده از محصولات دیزل ساز را در سراسر ایران به مراتب راحتتر نموده است.

10 محصول وجود دارد.