لیست محصولات شرکت پاناسونیک

پاناسونیک از سری برندهای قدرتمند و مطرح بازار جهانی به شمار می آید که با تولید انبوه حجم وسیعی از بازار فروش را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. این کمپانی چند ملیتی بیش از یک قرن سابقه طولانی در خصوص تولید انواع لوازم برقی و خانگی دارد. کیفیت محصولات پاناسونیک از دیرباز و حتی به امروز زبانزد بسیاری از مردم دنیاست که همچنان توانسته این برند در صدر بهترین های دنیا قرار گرید. این کمپانی در سال 1935 میلادی با نام تجاری ماتسوشیتا الکترونیک در بازار عرضه می شود و در سال 2008 میلادی به برند پاناسونیک تغییر نام نمود. فعالیت در خصوص طراحی و ساخت انواع محصولات الکتریکی و الکترونیکی جهت مصارف خانگی، صنعتی و تجاری نیز از دیگر دلایل محبوبیت این برند در بین همگان است. همچنین این کمپانی قدر و معتبر از تامین کننده ی قطعات برای سایر برندهای معتبر بازار است.

در ایران نیز این برند سابقه ای درخشانی دارد و بسیاری از افراد پاناسونیک را برندی معتبر و با کیفیت می شناسند. و همچنان توانسته در جایگاه خود را در این عرصه حفظ کند. شرکت پاناسونیک طی یک قرن سابقه فعالیت و حضور موفق انواع تجهیزات و لوازم را با بالاترین سطح کیفیت تولید و در بازار جهانی عرضه می کند. سیستم تهویه مطبوع نیز از سری تولیدات پرفروش این برند ژاپنی موفق است که شامل دستگاه تصفیه هوا، کولر گازی پاناسونیک می باشد. که مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با بالاترین سطح کیفیت تولید و عرضه می شوند.

درباره شرکت پاناسونیک دماپویا

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک در ایران

محصولات پاناسونیک همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش شرکت آژند سرویس در بازار عرضه می شوند. این گروه صنعتی به منظور ارائه خدمات نوین و پوشش بازار دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور است که امکان خرید و تامین قطعات را برای مشتریان راحتتر کرده است. 

10 محصول وجود دارد.