لیست قیمت محصولات شرکت سرماسان

درباره شرکت سرماسان - sarmasan


در خصوص آشنایی با این برند باید گفت شرکت شایانیر صنعت آرتام فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و تولید انواع سیستم های سرمایشی با نام تجاری سرماسان آغاز نموده است. این شرکت تولید کننده با بیش از یک دهه تجربه ی کاری در زمینه ی طراحی و ارائه ی انواع تجهیزات سرمایشی توانسته جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش را به خود اختصاص دهد که در این راستا به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها تاثیر به سزایی را بر عهده دارند که در نهایت منجر به تمایز محصولات این برند از دیگر نمونه های مشابه می گردند. علاوه بر این ها لازم به ذکر است شرکت سرماسان از برند ثبت شده ی انحصاری در کشور ایران برخوردار می باشد. از جمله مهمترین فعالیت و یا به نوعی کارایی های محصولات ارائه شده ی این شرکت تولیدی میتوان به کاربرد های ویژه ی آن در بخش هایی مانند سوله های ورزشی، سالن های مرغداری، گلخانه، ویلا، باغ و یا هر فضای از این قبیل اشاره نمود.


گفتنی است تمامی واحد های تولیدی شرکت سرماسان با همکاری دیگر کمپانی های به روز دنیا در زمینه ی ارائه ی انواع تجهیزات سرمایش و تهویه مطبوع از جمله کولر های آکسیال، سانتریفیوژ، سیستم و پنکه های مه پاش فعالیت داشته و بر همین اساس نیز در اکثر موارد کاربرد های لازمه را برای افراد به همراه خواهد داشت. به طور کلی باید گفت امروزه با افزایش روند استفاده از سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع به طبع میزان تقاضا نیز افزایش یافته و همواره شرکت های بسیاری در جهت عرضه این تجهیزات اقدام به فعالیت نموده اند که در این میان تنها تعدادی با برخورداری از ویژگی هایی مورد انتخاب همیشگی افراد قرار خواهند گرفت چرا که از کارایی های لازمه به منظور استفاده در زمینه های مرتبط برخوردارند. به عنوان مثال میتوان به نقش حائز اهمیت انواع سیستم های شرکت سرماسان در بخش های صنعتی مانند مرغداری یا باغداری هایی با متراژ بالا و دیگر کاربرد ها را نام برد. علاوه بر این ها جهت دریافت اطلاعات از محصولات سرمایشی از جمله قیمت کولر آبی میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.


به عنوان مهمترین مواردی که در جهت آشنایی بیشتر با این برند تولیدی مورد بررسی قرار می گیرد باید به کارایی های هریک از سیستم های آن اشاره نمود که هریک با دارا بودن ویژگی هایی تحت عنوان نحوه ی عملکرد و مشخصه های فنی در یک بخش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به عنوان نمونه کولر های آکسیال ارائه شده ی این برند که در بازار جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند بهترین گزینه در جهت مورد استفاده قرار گرفتن در سالن های ورزشی، مساجد، حسینیه، تالار، گلخانه، آمفی تئاتر و غیره محسوب می گردد. علاوه بر این مورد میبایست به کولرهای سانتریفیوژی خانگی اشاره داشت که با ظرفیت های کم و زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و نیز نقش مهمی در زمینه هایی چون سالن های کوچک یا واحد های اداری، تجاری، آموزشی و یا هر فضای دیگری با متراژ کم قرار می گیرد. از دیگر محصولات عرضه شده ی شرکت سرماسان پنکه های مه پاش یا به نوعی خنک کننده بوده که با قابلیت اسپری آب در اندازه و مدل های گوناگون موجود می باشد در واقع با ایجاد مه یا همان قطرات ریز آب و تبخیر شدن آن که با سطح نیز برخورد دارد، قادر است تا دمای خنک و مطبوع را در محیط مورد نظر فراهم آورد.آلاچیق، رستوران و کافی شاپ ها، مساجد، باغ و غیره را نیز میتوان به عنوان زمینه های کاری این تجهیزات معرفی نمود.


محصولات شرکت سرماسان


گارانتی و خدمات پس از فروش


در رابطه با برخورداری محصولات ارائه شده ی این برند تحت عنوان سرماسان از گارانتی و خدمات پس از فروش باید گفت دارای 2 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش بوده که در کنار شبکه ی گسترده و فعال فروش در بیش از 27 کشور استان به مشتریان عرضه می گردد.


لوگوی شرکت سرماسان

نمایش 1 - 6 از 6 مورد