در این مقاله به معرفی ارزانترین فن کویل های موجود در بازار همراه به ویژگی های آنها پرداخته ایم. این سری از تجهیزات تهویه مطبوع یکی از پرکاربردترین نوع سیستم های حرارتی و برودتی مورد استفاده در سازه های ساختمانی به شمار می آیند. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و قیمت های سرسام آور برخی کالا ها، افراد حین مراجعه به بازار و به قصد خرید فن کویل به دنبال قیمت مناسب و در عین کیفیت بالا هستند. 

ارزانترین فن کویل بازار دماپویا

ارزانترین برندهای فن کویل در ایران

برای معرفی ارزانترین فن کویل های موجود در بازار نیاز است برخی موارد را به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه مد نظر قرار داد. عوامل متعددی در قیمت نهایی این محصول تاثیر مستقیم دارند که برخی به اشتباه بر این باورند که هرچه قیمت یک محصول بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بهتر است. در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در خصوص تولید و ارائه انواع مدل های فن کویل در حال فعالیت هستند. هریک از این شرکت ها برای ساخت فن کویل خط مشی مختص به خود را در پیش گرفته و محصولات تولیدی آنها از سطح کیفیت متفاوتی برخوردار بوده و در نهایت با قیمت های مختلفی در بازار داخلی و خارجی به فروش می رسند. در ادامه به 5 برند که در لیست ارزانترین فن کویل موجود در بازار قرار دارند، و از سطح کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند، اشاره خواهیم داشت. 

فن کویل تهویه

برند تهویه نیز در لیست ارزانترین فن کویل بازار به چشم می خورد. این کمپانی در ساخت و تهیه سیستم های تهویه مطبوع فعالیت عمده ای دارد و سالانه میلیون ها دستگاه را تولید و عرضه می نماید. به دلیل بکارگیری تکنولوژی های مدرن توانسته محصولاتی فوق العاده کم مصرف و در عین حال پر بازده تولید و روانه بازار رقابت کند. از مدل های ارائه فن کویل تهویه میتوان به مدل زمینی شیب دار، چهارطرفه، سقفی توکار، کاستی چهارطرفه، زمینی، کاستی یک طرفه و دیواری در ظرفیت هوادهی 200 الی 2000 cfm با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و موجود می باشند. به دلیل تنوع در موقعیت نصب همچنین قابلیت عملکرد سرد و گرم می توان در زمینه های مختلف از قبیل ساختمان های مسکونی، اداری و یا تجاری به منظور تامین هوایی مطبوع از این سیستم ها بهره مند شد. به دلیل سطح کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مقرون به صرفه توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص داده و در لیست ارزانترین فن کویل بازار قرار گرفته است. محصولات تهویه با گارانتی و خدمات پس از فروش همین شرکت به فروش می رسند. مدت زمان گارانتی این سیستم ها 10 سال و با بالاترین سطح کیفیت عرضه می شوند.

فن کویل آذر نسیم

در لیست ارزانترین فن کویل بازار برند آذر نسیم نیز به چشم می خورد. این شرکت ایرانی با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا و بکارگیری فناوری های نوین توانسته محصولاتی در خور هموطنان با سطح کیفیت بسیار بالا تولید و به بازار ارائه نماید. این کمپانی به عنوان یکی دیگر از برندهای مطرح و معتبر به بازار شناخته می شود. فن کویل آذر نسیم در مدل های زمینی و سقفی با ظرفیت هوادهی 200 الی 1000 cfm با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و به بازار ارائه می گردد. با توجه به سطح کیفیت بالا این محصولات با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. به همین جهت طی سال ها متوالی در لیست بهترین و ارزانترین فن کویل این برند نیز قرار گرفته و با توجه به قیمت مقرون به صرفه توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت به جهت رضایت مندی بیشتر مشتریان، دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور است و فن کویل های آذر نسیم را به همراه 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش با کیفیت بالا ارائه می نماید.

فن کویل گرین

یکی از ارزانترین فن کویل های موجود در بازار گرین می باشد. کمپانی گرین در زمینه ساخت و طراحی سیستم های تهویه مطبوع فعالیت دارد. برند گرین در حال حاضر به دلیل سطح کیفیت بالا در سال های اخیر در بازار ایران به عنوان یکی از برندهای خارجی معتبر شناخته می شود. تنوع در مدل های تولید شده باعث شده از فن کویل گرین در زمینه های مختلفی به منظور تامین هوای مطبوع ساختمان بهره مند شد. مدل های تولید شده مال فن کویل زمینی، سقفی توکار، کاستی با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و عرضه می گردد. فن کویل گرین در ظرفیت های 300 الی 1200 cfm با قدرت هوادهی بسیار مطلوب تولید و روانه بازار رقابت می گردد. قابلیت عملکرد سرد و گرم، همچنین تنوع در مدل و موقعیت نصب باعث شده بدون محدودیت در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین به دلیل سطح کیفیت بسیار بالا و استفاده از قطعات اصلی در ساخت این فن کویل ها همچنین قیمت مقرون به صرفه در لیست ارزانترین فن کویل در بازار قرار گرفته اند. شرکت پشم شیشه پارس به عنوان نماینده انحصاری محصولات گرین در ایران می باشد. فن کویل گرین در تمامی مدل های ارائه شده دارای 12 ماه گارانتی از زمان خرید دستگاه، و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

فن کویل آکس

در لیست ارزانترین فن کویل برند آکس نیز به چشم می خورد. این کمپانی در خصوص طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع فعالیت عمده ای دارد، و به واسطه سطح کیفیت بسیار بالای محصولات تولیدی به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح ترین سازنده ها در این عرصه شناخته شده و به سایر کشورها نیز صادرات وسیعی دارد. فن کویل آکس در مدل ها و ظرفیت های متفاوتی تولید و در بازار موجود می باشند. با توجه به تنوع و گستردگی مدل ها می توان از این سیستم ها در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. فن کویل آکس در مدل های کاستی، زمینی و سقفی توکار در ظرفیت هوادهی 300 الی 1200 cfm با راندمان و قدرت خنک کنندگی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. بهره مندی از دانش فنی روز در کنار فناوری های نوین در ساخت این فن کویل ها باعث شده محصولاتی پربازده و پرکاربرد تبدیل شوند. و در عین حال با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در بازار به فروش می رسد و در لیست ارزانترین فن کویل بازار قرار گرفته است. شرکت پاک سرویس به عنوان نماینده رسمی محصولات آکس در ایران فعالیت دارد. فن کویل های آکس با 24 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش این شرکت در نمایندگی های فعال سراسر کشور به فروش می رسند.

فن کویل گلدیران

یکی دیگر از ارزانترین فن کویل موجود در بازار برند گلدیران می باشد. این شرکت در خصوص طراحی و ساخت سیستم های حرارتی و بردوتی فعالیت گسترده ای دارد و سالانه میلیون ها دستگاه با توجه به نیاز و درخواست بازار تولید و عرضه می نماید.  به دلیل سطح کیفیت بالا و تنوع در مدل های تولید شده کاربرد گسترده ای در زمینه های مسکونی، اداری و تجاری دارا می باشند. فن کویل گلدیران شامل مدل های سقفی توکار، کاستی، کاستی یکطرفه، دیواری و دکوراتیو در ظرفیت هوادهی 300 الی 2200 cfm با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشند. با توجه به تنوع در ظرفیت و مدل های ارائه شده می توان در زمینه های مختلفی مانند منازل مسکونی، اراده های دولتی، اماکن عمومی از این سری تجهیزات حرارتی و برودتی به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. با توجه به قابلیت عملکرد سرد و گرم می توان بسیاری از هزینه های مورد نیاز برای نصب و راه اندازی سایر سیستم های تهویه مطبوع را حذف نمود. با توجه به سطح کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مقرون به صرفه در لیست ارزانترین فن کویل موجود در بازار این برند نیز قرار گرفته و به خوبی توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. شرکت گلدیران فن کویل های تولید شده را با 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت با بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماید.