وبلاگ دماپویا | مرجع تخصصی تاسیسات

تفاوت داکت اسپلیت اینورتر با معمولی

در این مقاله به مقایسه و تفاوت داکت اسپلیت اینورتر با معمولی از نظر نحوه عملکرد، میزان مصرف انرژی، تفاوت قیمت و همچنین نوع مصرف برق هریک از آنها در مجله اطلاعاتی دماپویا اشاره خواهیم داشت. 

بهترین و ارزانترین آبسردکن ها در بازار

با مطالعه این صفحه می توانید ارزانترین آبسردکن موجود در بازار را که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در عین حال از سطح کیفیت مطلوبی برخوردارند را مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید.

معرفی ارزانترین کولر آبی ها

با مطالعه این صفحه می توانید ارزانترین کولر آبی موجود در بازار را که با قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه به بازار ارائه شده و از سطح کیفیت و قدرت خنک کنندگی بالایی بهره می برند را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید.

معرفی بهترین پکیج چگالشی

با مطالعه این صفحه می توانید بهترین پکیج چگالشی موجود در بازار را که به واسطه ی سطح کیفیت بالا به عنوان پرفروش ترین و مطرح ترین برندها نیز شناخته می شوند را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید.

معرفی ارزانترین کولر گازی ها

با مطالعه این صفحه می توانید ارزانترین کولر گازی موجود در بازار را که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در عین حال دارای بالاترین سطح کیفیت می باشند را مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید.

بهترین نوع کولر اسپلیت برای مناطق گرمسیر

در این مقاله به معرفی برندهای مطرح بازار که مناسب شهرهای گرم و خشک مانند خوزستان، بوشهر، سیستان بلوچستان و دیگر مناطق گرمسیر کشور پرداخته ایم.

کد خطای پکیج سونیه دوال

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج سونیه دوال در مدل های ایزوتوین، تیما کلاسیک، تیما فست در ظرفیت های مختلف با سطح کیفیت مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید. 

کد خطای پکیج شاپه

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج شاپه در مدل های دیجیتال و آنالوگ در ظرفیت های مختلف با سطح کیفیت مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید. 

کد خطای پکیج باکسی

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج باکسی در مدل های لونا و اکو در ظرفیت های مختلف به صورت دیجیتال دارای بازدهی حرارت دهی مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید. 

کد خطای پکیج پلار

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج پلار در مدل های لاکی استار و اوشن استار در ظرفیت حرارتی دهی مختلف با موقعیت نصب دیواری دارای بازدهی مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید. 

کد خطای پکیج مارس

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج مارس در مدل های تک مبدله و دو مبدله فن دار و  در ظرفیت های مختلف ساخته شده با بازدهی مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید. 

کد خطای پکیج مگاترم

با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعاتی درباره انواع کد خطای پکیج مگاترم در مدل های مگاپلاس و مرکوری در مدل فن دار و  در ظرفیت های مختلف ساخته شده با بازدهی مطلوب و نوع کد ارورها و شرح آنها را در مجله اطلاعاتی دماپویا مشاهده نمایید.