وبلاگ دماپویا | مرجع تخصصی تاسیسات

پکیج دیواری دست دوم

با مطالعه این مطلب می توانید با مشخصات پکیج دیواری آشنا شوید و نکات مهم پیش از خرید پکیج دیواری دست دوم را بدانید. همچنین نکات خرید دستگاه دست دوم در این مطلب شرح داده شده است تا خریدی مطمئن داشته باشید.

کشور سازنده کولر گازی یورک

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده کولر گازی یورک و مدل دیواری آن در انواع ظرفیت های 9000، 12000، 18000، 24000 و عملکرد های آن اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی ایرفل

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده کولر گازی ایرفل و مدل دیواری آن در انواع ظرفیت های 9000، 12000، 18000، 24000 ، 3000 و عملکرد های آن اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی سوپرانو

در این مطلب از مقاله دماپویا به معرفی و آشنایی با کشور سازنده کولر سوپرانو (soprano) و مدل دیواری، پنجره ای و ایستاده که در ظرفیت هوادهی های گوناگون به صورت معمولی و اینورتر با کمپرسور های روتاری خواهیم پرداخت و نیز نحوه ی عملکرد و مشخصه های فنی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کشور سازنده کولر گازی ماتسو پلاس

در این مطلب از مقاله دماپویا به معرفی و آشنایی با کشور سازنده کولر گازی ماتسو پلاس (Matsu plus ) و تنها نمونه ی موجود از آن تحت عنوان مدل دیواری خواهیم پرداخت و نیز نحوه ی عملکرد و مشخصه های فنی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کشور سازنده کولر گازی هایر

در این مطلب از مقاله دماپویا به معرفی و آشنایی با کشور سازنده کولر گازی هایر (Hier) و انواع مدل های موجود آن از جمله دیواری و پنجره ای پرداخته و نیز آن را از نظر نحوه ی عملکرد و مشخصه های فنی مورد بررسی قرار داده ایم.

کشور سازنده کولر گازی شارپ

در این مطلب از مقاله دماپویا به معرفی و آشنایی با کشور سازنده کولر گازی شارپ (SHARP) و انواع مدل های موجود آن از جمله دیواری و پنجره ای می پردازیم و نیز نحوه ی عملکرد و مشخصه های فنی آن را مورد بررسی قرار داده ایم.

کشور سازنده کولر گازی چیگو

در این مطلب از مقاله دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی چیگو (Chigo) پرداخته ایم و همچنین انواع مدل های آن را که شامل دیواری می باشد، از نظر تکنولوژی و نحوه عملکرد مورد بررسی قرار داده ایم.

کشور سازنده کولر گازی ریوکو

در این مطلب از مقاله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی ریوکو و همچنین انواع مدل های آن را که شامل دیواری، ایستاده و پرتابل می باشد، از نظر تکنولوژی و عملکرد اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی دایکین

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی دایکین و همچنین انواع مدل ها شامل دیواری از نظر تکنولوژی و عملکرد اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی هوگن

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی هوگن و همچنین انواع مدل ها شامل اسپلیت دیواری در ظرفیت هوادهی مختلف از نظر تکنولوژی و نوع کمپرسور اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی بکو

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی بکو و همچنین انواع مدل ها شامل اسپلیت دیواری در ظرفیت هوادهی مختلف از نظر تکنولوژی و نوع کمپرسور اشاره خواهیم داشت.