وبلاگ دماپویا | مرجع تخصصی تاسیسات

اجزای تشکیل دهنده بوستر پمپ

در این مطلب از مجله دماپویا به معرفی اجزای تشکیل دهنده بوستر پمپ، نحوه عملکرد، ساختار و موارد مصرف این سری از تجهیزات آبرسانی اشاره خواهیم داشت. 

پمپ آب دست دوم

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به نکات و موارد مهم که حین خرید پمپ آب دست دوم باید در نظر داشت، پرداخته ایم. 

کشور سازنده کولر گازی اورینت

در این مطلب از مجله دماپویا به معرفی کشور سازنده ی کولر گازی اورینت، انواع مدل های موجود، تاریخچه ساخت و کمپانی ارائه دهنده این محصولات اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی سونیا

در این مطلب از مجله دماپویا به معرفی کشور سازنده ی کولر گازی سونیا، انواع مدل های موجود، تاریخچه ساخت و کمپانی ارائه دهنده این محصولات اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی تک الکتریک

در این مطلب از مجله دماپویا به معرفی کشور سازنده ی کولر گازی تک الکتریک، انواع مدل های موجود، تاریخچه ساخت و کمپانی ارائه دهنده این محصولات اشاره خواهیم داشت.

کشور سازنده کولر گازی گاسونیک

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به کشور سازنده ی کولر گازی گاسونیک و همچنین انواع مدل ها شامل دیواری، ایستاده  از نظر تکنولوژی و عملکرد اشاره خواهیم داشت. 

ارزانترین پمپ آب خانگی

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به معرفی ارزانترین پمپ آب خانگی موجود در بازار که از سطح کیفیت بالا و در عین حال قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه بهره می برند، پرداخته ایم. 

کشور سازنده کولر گازی جی پلاس

در این مطلب از مجله دماپویا به معرفی کشور سازنده ی کولر گازی جی پلاس، انواع مدل های موجود، تاریخچه ساخت و کمپانی ارائه دهنده این محصولات اشاره خواهیم داشت.

ارزانترین و بهترین مارک های پمپ پکیج

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به معرفی 3 برند از ارزانترین و بهترین مارکهای پمپ پکیج موجود در بازار که از بالاترین سطح کیفیت بهره می برند، پرداخته ایم.

بهترین مارک های فیلتر ممبران

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به معرفی بهترین مارک های فیلتر ممبران موجود در بازار که دارای تاییدیه و استانداردهای معتبر می باشند، اشاره خواهیم داشت.

مشخصات یک دستگاه تصفیه آب خوب

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به موارد و نکات طلایی و مشخصات دستگاه تصفیه آب خوب به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه متناسب با نیاز پرداخته ایم. 

بهترین مارک جارو های استخر در بازار

در این مطلب از مجله اطلاعاتی دماپویا به معرفی بهترین مارک جاروهای استخری شامل مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستی از نظر تکنولوژی و عملکرد اشاره خواهیم داشت.