کولر گازی اسپلیت گرین

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گرین و خرید آنلاین همراه با تصاویر ، گارانتی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت در مدل های ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی گرین

شرکت گرين در سال 1376 تا سال 1380 فعالیت خود را در زمینه پشم شیشه آغاز کردند و از سال 1386 تا به امروز آغاز به تولید سیستم های تهویه مطبوع نموده است. با داشتن دانش فنی روز اروپا ، متخصصين کار آزموده و همچنين ماشين آلات پيشرفته تمام اتوماتيک ، محصولات با کيفيت با بالاترين استانداردهای تضمين کيفيت در اروپا را توليد می نمايد. شرکت تهويه مطبوع گرين ( GREEN ) توليدکننده دستگاه های مرکزی و تاسيساتی عبا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گرین و خرید آنلاین همراه با تصاویر ، گارانتی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت در مدل های ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی گرین

شرکت گرين در سال 1376 تا سال 1380 فعالیت خود را در زمینه پشم شیشه آغاز کردند و از سال 1386 تا به امروز آغاز به تولید سیستم های تهویه مطبوع نموده است. با داشتن دانش فنی روز اروپا ، متخصصين کار آزموده و همچنين ماشين آلات پيشرفته تمام اتوماتيک ، محصولات با کيفيت با بالاترين استانداردهای تضمين کيفيت در اروپا را توليد می نمايد. شرکت تهويه مطبوع گرين ( GREEN ) توليدکننده دستگاه های مرکزی و تاسيساتی عبارتند از : چيلرهای تراکمی ، هواساز ، فن کويل ، داکت اسپيلت ، VRF و کولر  گازی و اسپیلت ميباشد. محصولات شرکت گرين در دو گروه تهويه مطبوع خانگی و صنعتی قرار دارد که مناسب انواع اماکن مسکونی ، تجاری و اداری ، بيمارستانها و اماکن عمومی ميباشد.کولر گازی گرین مجهز به سیستم فیلتر چندگانه تصفیه هوا که شامل ویتامین C جهت عملکرد سیستم دفاعی بدن ، فیلتر یون نقره ضد باکتری و ضد ویروس ، فیلتر آنتی فرم آلهید که از سوختن ناقص کربن بوجود می آید میباشد . کولر گازی و اسپیلت کم مصرف گرین دارای قابلیت پرتاب باد تا 15 متر میباشد . اسپلیت های گرین دارای ریموت دستی جهت کنترل دما و حالت کارکرد از راه دور میباشد.

کولر گازی گرین

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی گرین

کولر گازی گرین از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای ، زمینی و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت گرین

شرکت صنعتی گرین از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده می کند

کمپرسورهای روتاری  اسپليت گرین بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور اسکرال اسپليت گرین از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی گرین

در کولر گازی گرین از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده می شود .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی گرین

تمامی اسپليت و کولرگازی گرین دارای 6 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق رايگان می باشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور با گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس عرضه و نصب ميگردد.

ضمانت نامه کولرگازی گرین

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت گرین ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه نماید .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
کیت اینورتر