کولر گازی MAX4 سامسونگ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری اینورتر مکس 4 سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 4 - MAX4 سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی مصرف ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری اینورتر مکس 4 سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 4 - MAX4 سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی مصرف ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی مکس 4 سامسونگ

کولر گازی سری مکس 4 در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای FULL HD برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا ميباشد . کولر گازی مکس دارای 36 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سطح صدای 42 دسی بل ميباشد .اسپیلت MAX4 SAMSUNG در مدل های سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 54 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی مکس 4 دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی مکس 4 سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی مکس 4 سامسونگ

کولر گازی مکس 4 سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU