کولر گازی MAX30 سامسونگ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس 30 سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 30 ، MAX30 سامسونگ با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی در مصرف برق، رده انرژی B و کمپ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس 30 سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 30 ، MAX30 سامسونگ با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی در مصرف برق، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی دیواری سامسونگ مکس 30

کولر گازی سری مکس 30 در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای FULL HD به منظور جلوگيری از ورود ويروس و مواد آلرژی زا به داخل اتاق ميباشد. کولر گازی مکس 30 دارای 36 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست با سطح کیفیت بسیار بالا تولید و روانه بازار رقابت می گردد. سطح صدای 32 دسی بل باعث عملکرد بی صدا وآرام دستگاه می گردد که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشد. کولر گازی سامسونگ طبق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا مطابق استانداردهای بین المللی با سطح کیفیت بسیار بالا تولید و روانه بازار رقابت می شوند. این مدل اسپلیت ها دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. شما مشتری گرامی میتوانید با بهترین قیمت، به منظوری خریدی مقرون به صرفه کولر گازی MAX30 سامسونگ را خریداری نمایید.

کولر گازی سامسونگ مکس 30

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی MAX30 سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت max30 سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU