کولر گازی MAX30 سامسونگ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس 30 سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 30 ، MAX30 سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی مصرف برق ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس 30 سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس 30 ، MAX30 سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی مصرف برق ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری سامسونگ مکس 30

کولر گازی سری مکس 30 در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای FULL HD برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا ميباشد . کولر گازی مکس 30 دارای 36 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سطح صدای 32 دسی بل ميباشد .اسپیلت MAX30 SAMSUNG در مدل های سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 54 درجه را دارا ميباشد. کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی مکس 30 دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی مکس 30 سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی سامسونگ مکس 30

کولر گازی سامسونگ مکس 30

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU