کولر گازی MAX سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس سامسونگ با عملکرد سرد،  سرد و گرم در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، رده انرژی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری مکس سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری مکس سامسونگ با عملکرد سرد،  سرد و گرم در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 36 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی مکس سامسونگ

کولر گازی سری مکس مجهز به فيلتر هوای FULL HD به منظور جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا به داخل اتاق ميباشد. کولر گازی مکس دارای 36 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست، سطح صدای 26 دسی بل می باشد که با عملکردی آرام و بی صدا بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشد. اسپیلت MAX SAMSUNG با قابلیت عملکرد سرد، سرد و گرم مناسب استفاده در ساختمان های مسکونی، اداری و یا تجاری می باشد. کمپرسور روتاری ویژه ی مناطق معتدل و مرطوب با بازدهی و راندمان بالا تولید و در بازار موجود می باشد. با طراحی و ساختاری منحصر بفرد تهیه می گردد. کولر گازی سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا تولید و همراه با 60 ماه گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. شما میتوانید کولر گازی MAX سامسونگ را با بهترین قیمت همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا به صورت آنلاین خریداری نمایید.

کولر گازی مکس سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی MAX سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت max سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU