کولر گازی GOOD سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری گود GOOD سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری گود GOOD سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000  بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری ر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری گود GOOD سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری گود GOOD سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000  بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را در وبسایت دما پویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی دیواری سامسونگ گود

کولر گازی گود سامسونگ در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای سه گانه تصفيه هوا جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به داخل اتاق ميباشد. کولر گازی گود مجهز به 2 سيستم خنک کننده و حالت تک کاربره جهت صرفه جويی در مصرف برق بوده و با کمترین میزان مصرف انرژی در مدن زمان کوتاهی هوایی مطبوع به محیط منتقل می کند. گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R22 استفاده شده است. با دارا بودن قدرت پرتاب باد 14 متری و دمپرهای متحرک هوایی یکنواخت به فضای داخلی اتاق هدیه می بخشند. اسپیلت GOOD SAMSUNG  با قابلیت های سرد، سرد و گرم علاوه بر تامین سرمایش محیط توانایی ایجاد هوای گرم در روزهای زمستان را نیز دارا می باشند. کمپرسور  روتاری  بکار رفته در این دستگاه مناسب استفاده در مناطق معتدل و مرطوب می باشد. خرید کولر گازی سامسونگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و به دلیل سطح کیفیت بالا توانسته در سالهای اخیر در لیست پرفروش ترین های بازار قرار گیرد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود .

کولر گازی گود سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی GOOD سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت GOOD سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU