کولر گازی GOOD سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری گود GOOD سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری گود GOOD سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000  بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری گود GOOD سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری گود GOOD سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000  بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری سامسونگ گود

کولر گازی گود سامسونگ در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای سه گانه تصفيه هوا جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار ميباشد . کولر گازی گود مجهز به 2 سيستم خنک کننده و حالت تک کاربره جهت صرفه جويی در مصرف برق در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، 14 متر قدرت پرتاب باد و سطح صدای 37 دسی بل ميباشد . اسپیلت GOOD SAMSUNG در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره جنوبی ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 5- درجه را دارا ميباشد. کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی گود دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی گود سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی سامسونگ گود

کولر گازی گود سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU