کولر گازی BORACAY سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بوراکای سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری بوراکای - BORACAY سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی ، رده انرژی A و کمپرسور روتاری را...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بوراکای سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری بوراکای - BORACAY سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی ، رده انرژی A و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی بوراکای سامسونگ

کولر گازی بوراکای در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای 3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر دوگانه جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا و فيلتر بوجود آورنده يون اکسيژن ميباشد . کولر گازی Boracay SAMSUNG دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، پرتاب باد در 4 جهت ميباشد .اسپليت بوراکای سامسونگ در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 43 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی بوراکای دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی بوراکای سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی بوراکای سامسونگ

کولر گازی بوراکای سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU