کولر گازی BORACAY سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بوراکای سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی BORACAY سامسونگ با عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط، 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، رده انرژ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بوراکای سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی BORACAY سامسونگ با عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط، 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، رده انرژی A و کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی بوراکای سامسونگ

کولر گازی بوراکای در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت  با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشند. این سری از کولر گازی های سامسونگ مجهز به فيلتر هوای 3M بوده که منظور جلوگيری از ورود ويروس، باکتری، مواد آلرژی زا و هرنوع مواد معلق موجود در هوا می باشد، همچنین فيلتر دوگانه جهت حذف بوی نامطبوع، فيلتر یونیزاسیون برای تولید یون و افزایش اکسيژن در فضای اتاق می باشد. کولر گازی Boracay SAMSUNG دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A با کمترین میزان مصرف انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R410 سازگار با محيط زيست استفاده شده است. پرتاب باد در 4 جهت سبب ایجاد هوایی یکنواخت و دمایی یکسان در محیط می گردد. .اسپليت بوراکای سامسونگ در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  روتاری طراحی و در مصارف خانگی، اداری و یا تجاری میتوان از این سری سیستم های تهویه مطبوع بهره مند شد. کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای در تمامی ظرفیت ها همراه با 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قیمت، کولر گازی بوراکای سامسونگ را همراه گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی بوراکای سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی BORACAY سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت BOROCAY سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU