کولر گازی BETTER سامسونگ

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بتر سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری بتر BETTER سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری بتر سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری بتر BETTER سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و 14 متر پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری سامسونگ بتر

کولر گازی بتر در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000  بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای سه گانه برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا ميباشد . کولر گازی بتر دارای 36 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ،  14 متر قدرت پرتاب باد ميباشد . اسپیلت BETTER SAMSUNG در مدل های سرد و سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 54 درجه را دارا ميباشد.

کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی بتر دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی بتر سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی سامسونگ بتر

کولر گازی بتر سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU