کولر گازی گری پرتابل

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک گری و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل قابل حمل کوچک گری با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک گری و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل قابل حمل کوچک گری با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی پرتابل گری در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر پلاسمای سرد برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا و فيلتر های بهبود سلامت هوای محيط ميباشد. کولر گازی قابل حمل گری دارای رده انرژی A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست، سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای 51 دسی بل ميباشد . کولر گازی اسپلیت گری در سری پرتابل در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود. اسپليت و کولر گازی پرتابل گری دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پرتابل گری را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولرگازی پرتابل گری

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU