کولر گازی گری پرتابل

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل قابل حمل گری و مشخصات فنی همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل با عملکرد سرمایش و گرمایش در ظرفيت های 12000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرّد R410 سازگار با محیط زیست و گرید انرژی A ، کمپرسور روتاری مناسب مناطق معتدل و مرطوب، سیستم تنظیم پرتاب...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل قابل حمل گری و مشخصات فنی همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل با عملکرد سرمایش و گرمایش در ظرفيت های 12000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرّد R410 سازگار با محیط زیست و گرید انرژی A ، کمپرسور روتاری مناسب مناطق معتدل و مرطوب، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی پرتابل گری در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت تولید و با کیفیت بالا به بازار ارائه می گردد. این نوع اسپلیت مجهز به فيلتر پلاسمای سرد می باشد و قابلیت فیلتر بو و هرگونه ذرات معلق موجود در هوا را دارد، وجود فیلتر سلامت در اسپلیت سبب بهبود سلامت و بهداشت هوای محیط برای ساکنین می گردد. کولر گازی پرتابل گری دارای رده انرژی A و گاز بکار رفته در کمپرسور آن از نوع ِگاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست می باشد. از ویژگی های کولر گازی پرتابل قابلیت حمل و جابه جایی آسان آن می توان اشاره نمود.  همچنین دارای سيستم تنظيم پرتاب باد  می باشند و دارای عملکرد بی صدا هستند سطح صدای آنها 51 دسی بل ميباشد. استفاده از این دستگاه جهت خنک کردن محیط در فضایی با متراژ 15 تا 20 متر مربع مناسب می باشد.  کولر گازی اسپلیت گری در مدل پرتابل دارای عملکرد سرد و گرم بوده و شما با خرید این محصول در فصل سرد و گرم هوایی خنک و مطبوع در محیط ایجاد می نمایید. قابل ذکر است که در حالت سرمایشی باید گرمای موتور از طریق لوله خرطومی پشت دستگاه به بیرون از محیط هدایت گردد. این نوع کولر گازی ها برای برای مکان هایی که فضا برای نصب اسپلیت ها یا مدل پنجره ای وجود ندارد گزینه ی مناسبی می باشد. 

اسپلیت-گری-پرتابل-12000

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی پرتابل گری 

 کولر گازی پرتابل گری دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه سایر قطعات می باشد. این اسپلیت ها همراه  5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميگردد.

LOGO-NIA

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU