کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری سقفی کاستی سامسونگ با عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفيت های 18000 ، 24000 ، 36000 ، 48000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده انرژی B و کمپرسور تروپیکال را در وبس...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری سقفی کاستی سامسونگ با عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفيت های 18000 ، 24000 ، 36000 ، 48000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده انرژی B و کمپرسور تروپیکال را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ

کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ در ظرفيت های 18000 ، 24000 ، 36000 و 48000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت نصب بین سقف های کاذب ساختمان با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این کمپانی به منظور افزایش بهبود کیفیت هوا از فیلترهای چندلایه به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار وهر گونه مواد معلق به فضای اتاق جلوگیری می نماید. کولر گازی سقفی کاستی سامسونگ دارای مصرف انرژی در رده B به گونه ای طراحی شده که با کمترین میزان مصرف انرژی در کوتاهترین زمان دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر برساند. استفاده از قطعات و متریال اصلی در ساخت این سیستم ها باعث شده که استهلاک در آنها به کمترین حد و در نهایت افزایش عمر دستگاه را به دنبال خواهد داشت. عملکرد کم صدای دستگاه یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن می باشد که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. اسپيلت سقفی کاستی سامسونگ در مدل های سرد و گرم با کمپرسور تروپيکال میتواند جایگزین خوبی برای سایر سیستم های حرارت و برودتی مورد نیاز برای سازه ی ساختمانی باشد. قیمت کولر گازی سامسونگ و سطح کیفیت بسیار بالای آن همچنین ارائه خدمات پس از فروش باعث شده که این سری از سیستم های تهویه به یکی از پرفروش ترین های بازار تبدیل شوند و سهم قابل توجهی از بازار رقابت را به خود اختصاص دهند. تمامی ظرفیت های تولید شده دارای 60 ماه ضمانت کمپرسو، 18 ماه گارانتی سایر قطعات همچنین همراه با 5 متر لوله و عایق رایگان شرکت سام سرویس عرضه شوند. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد به منظوری خریدی بهینه و مقرون به صرفه با بهترین قیمت، کولر گازی سقفی سامسونگ را همراه گارانتی اصلی خریداری نمایید.

کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی کاستی سقفی سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت کاستی سقفی سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده