کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس در ظرفيت های 18000 ، 24000 ، 36000 و 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و  رده انرژی A...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس در ظرفيت های 18000 ، 24000 ، 36000 و 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و  رده انرژی A کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس

کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس در ظرفیت های 18000 تا 60000 btu با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این مدل کولر گازی در سقف کاذب بین طبقات نصب می گردد، به همین دلیل از ورق گالوانیزه محکم و مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی تهیه شده است. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در این سیستم ها تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی داشته و در نهایت راندمان بالا را به بالاترین حد می رساند. اسپلیت هایسنس با موقعیت نصب کاستی دارای قابلیت عملکرد سرد و گرم داشته و به دلیل ظرفیت هوادهی متنوع در مکان های مختلف به منظور تامین هوای مطبوع بهره مند شد. قابلیت پرتاب باد در 4 جهت سبب ایجاد هوایی یکنواخت و یکسان در فضای اتاق می گردد. برق مورد نیاز دستگاه در ظرفیت های کمتر از نوع تکفاز و در ظرفیت هوادهی بالاتر به برق سه فاز نیاز دارند. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس از نوع روتاری و گاز مبرد بکار رفته در آن R410 سازگار با محیط می باشد. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به شیر انبساطی الکترونیکی، عملکرد بی صدا، فیلترهای قابل شستشو اشاره نمود. وبسایت تخصصی دما پویا کولر گازی کاستی هایسنس را همراه گارانتی اصلی با بهترین قیمت و گارانتی اصلی عرضه می نماید.

کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت کاستی سقفی اینورتر هایسنس - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده