کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ با عملکرد سرد و گرمدر ظرفيت های 24000 ، 30000 ، 42000 و 48000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A و کمپرسور روتاری را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ با عملکرد سرد و گرمدر ظرفيت های 24000 ، 30000 ، 42000 و 48000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

کولر گازی کاستی کم مصرف سامسونگ مجهز به فيلتر تصفيه هوا برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا ميباشد . اسپلیت کاستی کم مصرف سامسونگ دارای مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، عملکرد کم صدا ميباشد . اسپيلت کاستی اینورتر سامسونگ در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کیت اینورتر ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت سرمایش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 65 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی کاستی کم مصرف سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده