کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 24000 ، 30000 ، 42000 و 48000 بی تی يو بر ساعت، بهره مندی از گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست، رده مصرف انرژی A و کمپر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 24000 ، 30000 ، 42000 و 48000 بی تی يو بر ساعت، بهره مندی از گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست، رده مصرف انرژی A و کمپرسور روتاری با راندمان و بازدهی بالا را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

کولر گازی کاستی کم مصرف سامسونگ با قابلیت نصب در سقف کاذب بین طبقات، در ظرفیت هوادهی متنوع تولید و در بازار موجود می باشد. از این مدل کولر گازی میتوان در ساختمان های اداری، تجاری و یا مسکونی به منظور ایجاد هوایی مطبوع بهره مند شد. این مدل اسپلیت های سقفی مجهز به فيلتر تصفيه هوا برای جلوگيری از ورود ويروس و مواد آلرژی زا و مواد معلق به فضای داخلی اتاق ميباشد. اسپلیت کاستی کم مصرف سامسونگ دارای مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، عملکرد کم صدا ميباشد . اسپيلت کاستی اینورتر سامسونگ در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ویژه مناطق معتدل و مرطوب طراحی وساخته می شود. این کمپانی با هدف کاهش مصرف انرژی و افزایش بازدهی از تکنولوژی اینورتر در اسپلیت های سقفی بهره می برد. به دلیل قرار گیری در سقف کاذب بین طبقات از ورق گالوانیزه محکم در ساخت بدنه ی یونیت داخلی استفاده شده است که همین امر سبب افزایش مقاومت بدنه در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. خرید کولر گازی سامسونگ مدل کاستی اینورتر به دلیل سطح کیفیت بالا همچنین قیمت مناسب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و میتوان در بسیاری از هزینه های اقتصادی صرفه جویی کرد. کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان توسط شرکت سام سرویس عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه با بهترین قیمت، کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ را همراه گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی کاستی اینورتر سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت کاستی سقفی اینورتر سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده