کولر گازی پنجره ای میدیا

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت پنجره ای میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت پنجره ای میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی پنجره ای میدیا

کولر گازی پنجره ای ميديا  در ظرفيت های 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت و دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد ميباشد . اسپليت کم مصرف پنجره ای ميديا در مدل های سرد و گرم با  کمپرسور روتاری ، پيستونی با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 53+ درجه را دارا ميباشد. کولر گازی اسپلیت میدیا در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپیلت و کولر گازی پنجره ای MIDEA دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پنجره ای ميديا  را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پنجره ای میدیا

کولر گازی پنجره ای میدیا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU