کولر گازی پنجره ای شارپ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای شارپ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت پنجره ای شارپ در ظرفيت های 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا مشاه...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای شارپ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت پنجره ای شارپ در ظرفيت های 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پنجره ای شارپ

کولر گازی پنجره ای شارپ در دو ظرفیت 18000 و 24000 Btu/h با قابلیت عملکرد سرد و قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می شود. کمپرسور بکار رفته در این سیستم از نوع روتاری T3 مناسب برای کارکرد در مناطق گرمسیری و حاره ای و گاز مبرد آنها نیز R22 سازگار با محیط است. نوع برق مصرفی دستگاه تکفاز و در رده کولر گازی های کم مصرف قرار دارند. کولر گازی شارپ مدل پنجره ای با قرار گرفتن در قاب پنجره بدون اشغال فضای مفید دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. دمپرهای خروجی هوا قابلیت تنظیم به سمت افقی و عمودی را دارد که مسیر خروجی و جریان باد را به چهار جهت هدایت می کنند و به این ترتیب هوایی یکنواخت و مطبوع در فضای اتاق توزیع می گردد. فیلترهای قابل شستشو با قدرت فیلتراسیون بالا از ورود هر نوع آلودگی و مواد آلرژی زا به فضای اتاق مانع بعمل می آورد. فن دستگاه قابلیت تنظیم به سه حالت را دارد و با توجه به نیاز دمایی اتاق می توان آنرا تنظیم نمود. 

کولر گازی پنجره ای شارپ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پنجره ای شارپ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پنجره ای شارپ - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU