کولر گازی پنجره ای سام

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای سام ثابت و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پنجره ای ثابت سام کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای سام ثابت و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پنجره ای ثابت سام کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی پنجره ای سام - SAM

کولر گازی پنجره ای یکی از سیستم های سرمایشی می باشد. این کولر گازی کُره ای در هنگام نصب پشت پنجره قرار می گیرد و هوایی خنک و مطبوع در محیط ایجاد می نماید. کمپرسور این کولر گازی از نوع پیستونی و گاز مبرّد بکار رفته در آن R22 می باشد. کولر گازی پنجره ای سام دارای فیلتر چندگانه بوده و از ورود بو و ذرات معلق موجود در هوا به داخل محیط جلوگیری می نماید. این کولر گازی با عملکرد بی صدا بدون ایجاد مزاحمت هوایی خنک و مطبوع به محیط هدیه می بخشد. از ویژگی های این کولر گازی پشت پنجره ای سیستم تنظیم باد، مصرف کم و راندمان بالا می توان اشاره نمود. این کولر گازی دارای طراحی زیبا و منحصر بفرد می باشد و شما با خرید این محصول با کمترین میزان مصرف انرژی هوایی خنک را در محیط ایجاد می نمایید. استفاده از این کولر گازی در مناطق گرمسیری پیشنهاد می گردد.  در ادامه یونیت داخلی آن را مشاهده می  نمایید، تمامی محصولات سام در وب سایت دما پویا با گارانتی اصلی ارائه می گردد.

کولر گازی پنجره ای سام

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی پنجره ای سام

این محصول دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور، 24 ماه سایر قطعات و 5 متر لوله ی رایگان می باشد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU