کولر گازی پنجره ای سام

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای سام ثابت و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پنجره ای ثابت سام کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای سام ثابت و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پنجره ای ثابت سام کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 18000 و 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی پنجره ای سام

کولر گازی پنجره ای سام مجهز به فيلتر هوا برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد. کولر گازی پنجره ای سام در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد .اسپيلت پنجره ای سام در مدل سرد با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی و اسپلیت سام در مدل پنجره ای دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پنجره ای سام را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پنجره ای سام

کولر گازی پنجره ای سام

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU