کولر گازی پنجره ای تی سی ال

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی پنجره ای تی سی ال در ظرفيت هوادهی 18000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، دارای کمپرسور پیستونی و گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B با راندمان و بازدهی مطلوب را در وبسایت ت...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پنجره ای تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی پنجره ای تی سی ال در ظرفيت هوادهی 18000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، دارای کمپرسور پیستونی و گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B با راندمان و بازدهی مطلوب را در وبسایت تخصصی دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پنجره ای تی سی ال 

کولر گازی پنجره ای تی سی ال در ظرفیت هوادهی 18000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بسیار مطلوب تولید و در بازار موجود می باشد. از ویژگی های کولر گازی پنجره ای میتوان به یک تیکه بودن آن اشاره داشت که بدون اشغال فضای مفید سازه با قرار گرفتن در قاب پنجره هوای خنک موردنیاز محیط را تامین می نماید. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی تی سی ال از نوع پیستونی مناسب مناطق حاره ای و گرمسیری و گاز مبرد آن از نوع R22 سازگار با محیط می باشد. سیستم محافظ کمپرسور آن را برابر نوسان برق کنترل کرده و در این حالت موجب افزایش عمر دستگاه و کاهش استهلاک در آن شده است. قابلیت کارکرد در دمای 52 درجه این امکان را فراهم کرده که در مناطق گرمسیری به وسیله ی کولر گازی پنجره ای تی سی ال هوای اتاق را خنک و مطبوع نمود. گرید انرژی مدل های پنجره ای B و از نوع کم مصرف می باشند. نصب ساده و آسان همچنین عدم نیاز به سیستم لوله کشی یا کانال کشی از دلایل محبوبیت این مدل از کولر گازی ها می باشد. پرتاب باد چهار جهته و قابلیت کنترل اتوماتیک جهت پره ها این امکان را به کاربر می دهد که با توجه به موقعیت و شرایط دمایی مورد نیاز هوایی یکنواخت و مطبوع درون اتاق توزیع گردد. 

کولر گازی پنجره ای تی سی ال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پنجره ای تی سی ال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پنجره ای تی سی ال - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU