کولر گازی پنجره ای تک الکتریک

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پنجره ای تک الکتریک مدل کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک،  بهترین قیمت فروش کولر گازی تک الکتریک مدل پنجره ای با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی  18000 و 24000 btu/h ،  دارای کمپرسور پیستونی مجهز به گاز مبرد R22 مناسب مناطق گرمسیری را ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پنجره ای تک الکتریک مدل کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک،  بهترین قیمت فروش کولر گازی تک الکتریک مدل پنجره ای با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی  18000 و 24000 btu/h ،  دارای کمپرسور پیستونی مجهز به گاز مبرد R22 مناسب مناطق گرمسیری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پنجره ای تک الکتریک

کولر گازی پنجره ای تک الکتريک در ظرفیت هوادهی 18000 و 24000 btu/h با قرار گرفتن درون قاب پنجره بدون اشغال فضا هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع به دلیل دارا بودن کمپرسور پیستونی میتوان در مناطق گرمسیری به منظور تامین هوایی مطبوع از این سیستم ها بهره مند شد. دریچه های خروجی کولر گازی پنجره ای به نوعی طراحی شده که می توان با توجه به نیاز دریچه ها را به جهات مختلف تغییر و تنظیم نمود. روی دریچه های خروجی از فیلتر چندلایه ی تصفیه هوا استفاده شده که سبب افزایش و بهبود کیفیت هوا می گردد. کولر گازی پنجره ای تک الکتریک از نوع کم مصرف و دارای رده انرژی B می باشد که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارد. درون محفظه ی کمپرسور از گاز مبرد R22  استفاده شده است. اسپيلت پنجره ای Tech electric با قابلیت عملکرد سرد به دلیل دارا بودن تکنولوژی های مدرن به یکی از پرکاربردترین سیستم ها در مناطق گرمسیری به شمار می آید. کولر گازی تک الکتریک همراه با 60 ماه گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات در وبسایت دماپویا با بهترین قیمت عرضه می گردد.

کولر گازی پنجره ای تک الکتریک

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پنجره ای تک الکتریک مشخصات و انواع کولر گازی پنجره ای تک الکتریک - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU