کولر گازی پرتابل گرین

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل گرین کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل گرین کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درمورد کولر گازی پرتابل گرین 

کولر گازی پرتابل گرین در ظرفیت 12000 btu با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این مدل کولر گازی به دلیل دارا بودن ابعاد و حجم کم گزینه ای ایده آلی برای فضاهایی با متراژ کم بشمار می آید. کولر گازی پرتابل گرین مجهز به کمپرسور روتاری می باشد و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط استفاده شده است. با استفاده از پورت خروجی گرمای حاصل از کمپرسور را به فضای بیرون هدایت می کند. کولر گازی گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم میتواند جایگزین مناسبی برای سایر سیستم های حرارتی وبردوتی باشد. بهره مندی از فیلترهای چندلایه مواد معلق موجود در هوا را حذف و هوایی تمیز و بدون مواد آلرژی را به محیط منتقل می نماید. این سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند.

portabl-green

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل گرین مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل گرین - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU