کولر گازی پرتابل گرین

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل گرین کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک گرین کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل گرین کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک گرین کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درمورد کولر گازی پرتابل گرین

کولر گازی پرتابل گرین در ظرفیت 12000 بی تی یو بر ساعت تولید و به بازار ارائه می گردد. این نوع کولر گازی مجهز به فیلتر چندگانه جهت تصفیه هوا و از بین بردن ذرات معلق موجود در هوا، بو، گرد و غبار می باشد، وجود فیلتر در این دستگاه باعث ایجاد هوای سالم و حفظ سلامت و بهداشت هوای محیط برای ساکنین می شود. کولر گازی پرتابل گرین مجهز به کمپرسور روتاری اینورتر می باشد و رده ی مصرف انرژی A می باشد. نوع گاز مبرد در کمپرسور آنها از نوع گاز R410 سازگار با محیط بوده و دارای 15 متر قدرت پرتاب باد را دارد. این کولر گازی دارای عملکرد بی صدا، طراحی منحصر بفرد، بازدهی بالا در کشور چین ساخته و به بازار عرضه می گردد. اسپلیت پرتابل گرین قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش مناسب مناطق معتدل می باشد.

portabl-green

کولر گازی اسپلیت گرين مدل قابل حمل دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه می گردد. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت، کولر گازی پرتابل گرين را با گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس خريداری نماييد.

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU