کولر گازی پرتابل هیوندای

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پرتابل هیوندای کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی هیوندای کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پرتابل هیوندای کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی هیوندای کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پرتابل هیوندای

کمپانی هیوندای کولر گازی پرتابل هیوندای را مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با بهره مندی از فناوری های نوین طراحی و روانه بازار رقابت می کند. کولر گازی پرتابل به دلیل دارا بودن ابعاد و وزن کم براحتی قابل حمل و جابه جایی هستند و همچنین می توان در فضاهایی با متراژ کم که با کمبود جا مواجه هستند از این مدل کولر گازی استفاده نمود. کمپرسور بکار رفته از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410 سازگار با محیط زیست است. به دلیل استفاده از قطعات و متریال اصلی و درجه یک در ساخت کولر گازی پرتابل هیوندای حین عملکرد با کمترین میزان صدا و لرزش در مدرت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. کولر گازی هیوندای مدل پرتابل از تکنولوژی راه اندازی خودکار بهره می برد که در صورت قطع و وصل برق با همان تنظیمات اولیه دوباره شروع بکار می کند به این ترتیب از اتلاف و هدررفت انرژی صرفه جویی بعمل می آید. شکل ظاهری دستگاه از نمایی لوکس و منحصر بفرد بهره می برد که با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دوچندان می کند. نوع برق مصرفی دستگاه از نوع تکفاز 220 ولتاژ است. این دستگاه با قابلیت عملکرد سرد و گرم طراحی شده که در فضایی با حداکثر 20 متر هوایی یکنواخت و مطبوع توزیع می کند. 

کولر پرتابل هیوندای

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل هیوندای مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل هیوندای - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU