کولر گازی پرتابل هایسنس

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک هایسنس کم مصرف و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی زرین و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک کم مصرف هایسنس در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد و گرم ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمای...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک هایسنس کم مصرف و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی زرین و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک کم مصرف هایسنس در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد و گرم ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی پرتابل هایسنس

کولر گازی پرتابل هايسنس در ظرفيت 12000بی تی يو بر ساعت و مجهز به سيستم نمايشگر LED ، سيستم حالت خواب ، تايمر خاموش و روشن شدن 24 ساعته و تنظيم اتوماتيک ميباشد . کولر گازی پرتابل هايسنس در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد عمودی ميباشد .اسپيلت قابل حمل هايسنس در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت هایسنس مدل پرتابل دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين  قيمت کولر گازی پرتابل هايسنس را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پرتابل هایسنس

کولر گازی پرتابل هایسنس

پنهان کن
بیشتر