کولر گازی پرتابل هایسنس

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل هایسنس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک کم مصرف هایسنس در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل هایسنس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک کم مصرف هایسنس در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی پرتابل هایسنس

کولر گازی پرتابل هایسنس از طراحی زیبا و منحصر بفردی برخودار است که با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان می کند. این مدل کولر گازی هایسنس در سری HPH-12F با قابلیت عملکرد سرد و گرم مطابق آخرین تکنولوژی های این صنعت و همچنین با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و ارائه می گردد. نوع کمپرسور این دستگاه از نوع روتاری و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط استفاده شده است. کولر گازی هایسنس با موقعیت نصب پرتابل بدلیل دارا بودن ابعاد و وزن کم براحتی قابل حمل می باشند و میتوان در روزهایی که به این دستگاه نیازی نباشد میتوان آنرا جمع آوری نمود. کمپرسور این دستگاه از برند Hitachi تهیه شده که قدرت خنک کنندگی بالایی داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. با متصل کردن دستگاه به پریز برق دستگاه شروع به کار کرده برای هدایت گرمای حاصل از فعالیت کمپرسور از لوله خرطومی بهره می برند. برچسب انرژی کولر گازی هایسنس پرتابل رده انرژی B می باشد و با کمترین میزان مصرف انرژی هوایی مطبوع را به محیط هدیه می بخشد. از ویژگی های کولر گازی پرتابل هایسنس میتوان به پرتاب باد عالی، حالت خواب عمیق، تایمر 24 ساعته اشاره نمود. وبسایت تخصصی دماپویا به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه این مدل کولر گازی هایسنس را با گارانتی اصلی و امکان ارسال به سراسر کشور همراه با گارانتی اصلی عرضه می نماید.

کولر گازی پرتابل هایسنس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل هایسنس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل هایسنس - دماپویا