کولر گازی پرتابل میدیا

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید ....

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی پرتابل میدیا

کولر گازی پرتابل ميديا مجهز به سيستم عملکرد توربو ، صفحه نمايش ديجيتالی ، سيستم حالت خواب و دارای تايمر خاموش و روشن 24 ساعته ميباشد . کولر گازی پرتابل مديا دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای 54 دسی بل ميباشد . اسپیلت قابل حمل MIDEA در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 35 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت میدیا در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی قابل حمل ميديا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پرتابل مديا را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پرتابل میدیا

پرتابل میدیا

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU