کولر گازی پرتابل میدیا

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید ....

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی پرتابل میدیا - Ourea

کولر گازی میدیا اورآ Ourea در ظرفیت 12000 btu در مدل پرتابل با ظاهری زیبا و منحصر بفرد تولید و در بازار موجود می باشد. دستگاه های پرتابل به کابر این امکان را می دهد به دلیل دارا بودن پایه های چرخ دار براحتی حمل و جابه جا نمود و در صورت عدم نیاز آنرا جمع آوری نمود. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی میدیا از نوع روتاری GMCC و گازمبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط می باشد. برای نصب کولر گازی میدیا با موقعیت نصب پرتابل لازم است برای خروج گرمای حاصل از فعالیت کمپرسور نزدیک به پنجره آنرا نصب و راه اندازی نمود. کولر گازی پرتابل میدیا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در فضایی با حداقل 15 و حداکثر 20 مترمربع مناسب می باشد. استفاده از کولر گازی پرتابل میدیا در مکان های کوچک که امکان نصب دیگر مدل های سیستم تهویه مطبوع وجود ندارد گزینه ای ایده آل و مناسب بشمار می آید. 

پرتابل میدیا

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل میدیا مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل میدیا - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU