کولر گازی پرتابل سام

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل سام و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی پرتابل قابل حمل سام با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را وبسایت دم...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل سام و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی پرتابل قابل حمل سام با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پرتابل سام

کولر گازی پرتابل سام مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می گردد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع به نوعی طراحی شده که از ابعاد و وزن کمی برخوردار است و در فضاهایی با متراژ کم و با کمبود جا مواجه هستند گزینه ی ایده آلی به شمار می آید. کولر گازی پرتابل سام مجهز به کمپرسور GMCC ژاپن از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410 سازگار با محیط زیست است. این مدل از کولر گازی سام با قابلیت عملکرد سرد و گرم و قدرت پرتاب باد بالایی طراحی و ساخته می شوند. دریچه های توزیع هوا به نوعی طراحی شده که قابلیت تنظیم به حالت افقی و عمودی را دارا می باشند و می توان با توجه به موقعیت و نیاز دمایی محیط پره های را تنظیم نمود و به این ترتیب هوایی یکنواخت و مطبوع در اتاق توزیع می نماید. فین ها از پوشش مناسب و مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی تهیه شده اند. نصب و نگه داری آسان نیز از دیگر ویژگی های این محصولات به شمار می آید. 

کولر گازی پرتابل سام

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل سام مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل سام - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU