کولر گازی پرتابل سام

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک سام و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل قابل حمل کوچک سام با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 و 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل کوچک سام و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت پرتابل قابل حمل کوچک سام با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 و 12000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری ، سیستم تنظیم پرتاب باد را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی پرتابل سام

کولر گازی پرتابل سام مجهز به فيلتر هوا برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی پرتابل سام در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، تنظيم خودکار دريچه هوا ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد .اسپليت قابل حمل سام در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی و اسپلیت سام مدل پرتابل دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پرتابل سام را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پرتابل سام

کولر گازی پرتابل سام

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU