کولر گازی پرتابل تی سی ال

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل تی سی ال و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی توسعه تجارت گلزار و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک تی سی ال در ظرفيت های 12000 و 15000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نم...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل تی سی ال و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی توسعه تجارت گلزار و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت قابل حمل کوچک تی سی ال در ظرفيت های 12000 و 15000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی پرتابل تی سی ال

کولر گازی پرتابل تی سی ال در ظرفيت های 12000 و 15000 بی تی يو بر ساعت و مجهز به فيلتر هوای قابل شستشو برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی پرتابل تی سی ال دارای رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد . اسپيلت پرتابل TCL در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور ژاپن ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت تی سی ال مدل پرتابل دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی پرتابل تی سی ال TCL را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی پرتابل تی سی ال

کولر گازی پرتابل تی سی ال

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU