کولر گازی پرتابل تی سی ال

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی پرتابل TCL در ظرفيت هوادهی 14000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی B را در وبسایت دماپویا مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی پرتابل تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی پرتابل TCL در ظرفيت هوادهی 14000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی B را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پرتابل تی سی ال 

کولر گازی پرتابل تی سی ال در ظرفیت هوادهی 14000 btu/h با قابلیت هوادهی مطلوب تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از کولر گازی های تی سی ال از نوع یک تیکه بوده که برای محیط هایی که با کمبود فضا مواجه هستند گزینه ای ایده آل به شمار می آید. طراحی منحصر بفرد و نمای شیک پنل این قابلیت را فراهم کرده که با هر نوع سلیقه و دکوراسیونی همخوانی داشته باشد و با قرار گرفتن در هر فضایی نمایی شیک و منحصربفرد به محیط هدیه بخشد. کیفیت ساخت بالا موجب افزایش عمر دستگاه و کارکرد طولانی مدت آن را فراهم آورده است. کمپرسور بکار رفته از نوع اسکرول و گاز مبرد آن R22 سازگار با محیط است. از ویژگی های این کمپرسورها می توان به صدای کم و عمر بالا اشاره داشت. از کولر گازی پرتابل تی سی ال می توان در مناطق جنوبی و فلات ایران به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. کولر گازی تی سی ال دارای قابلیت تنظیم دور فن می باشد که می توان سرعت آن را مطابق نیاز کنترل و تنظیم نمود. نشانگر روی پنل موقعیت دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد. نصب و راه اندازی کولر گازی های پرتابل نیاز به مهارت خاصی ندارد و براحتی قابل اجرا می باشند. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ی آنها اشاره داشت. 

کولر گازی پرتابل تی سی ال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل تی سی ال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت پرتابل تی سی ال - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU