کولر گازی پرتابل تک الکتریک

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پرتابل تک الکتریک و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت فروش کولر گازی تک الکتریک در مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 12000 ،  btu/h با راندمان و بازدهی بالا، دارای کمپرسور روتاری مجهز به گاز مبرد R22 و کم مصرف ساخته شده...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی پرتابل تک الکتریک و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت فروش کولر گازی تک الکتریک در مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 12000 ،  btu/h با راندمان و بازدهی بالا، دارای کمپرسور روتاری مجهز به گاز مبرد R22 و کم مصرف ساخته شده طبق جدیدترین تکنولوژی ها را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی پرتابل تک الکتريک

کولر گازی پرتابل تک الکتريک در ظرفيت هوادهی 12000 btu/h با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع در ابعاد و حجم کمی طراحی و ساخته شده اند که می توان به دلیل دارا بودن وزن کم به راحتی آن را جابه جا نمود. به منظور حمل راحت کولر گازی پرتابل زیر دستگاه از چرخ های متحرک استفاده شده که همین امر موجب سهولت در حمل آن شده است. استفاده از کولر گازی پرتابل در فضاهایی که امکان نصب سایر سیستم های مشابه را ندارد گزینه ای ایده آل به شمار می آید. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی پرتابل Tech electric از نوع روتاری و دور ثابت می باشد که گاز مبرد بکار رفته در محفظه ی کمپرسور از نوع از R22 استفاده شده است. دریچه خروجی هوا بالای بدنه قرار گرفته که سبب توزیع هوایی یکنواخت و مطبوع در فضای اتاق می گردد. از این مدل کولر گازی تک الکتریک در فضاهایی با متراژ حداکثر 30 متر کاربرد دارد و با کمترین میزان مصرف انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. کولر گازی تک الکتریک مدل پرتابل به همراه 60 ماه گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات در وبسایت تخصصی دماپویا عرضه می گردد.

کولر گازی پرتابل تک الکتریک

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی پرتابل تک الکتریک مشخصات و قیمت کولر گازی پرتابل تک الکتریک - دماپویا

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU