کولر گازی نیو تایتان ال جی

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست نیو تایتان ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر نیو تایتان NEW TITAN ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست نیو تایتان ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر نیو تایتان NEW TITAN ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری ال جی نیو تایتان

کولر گازی نيو تايتان مجهز به فيلتر هوای 3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر دوگانه پلاسما جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی نيو تايتان دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، 10 متر قدرت پرتاب باد در 4 جهت و سطح صدای 19 دسی بل ميباشد .اسپیلت نيو تايتان ال جی LG در مدل های سرد و سرد و گرم ، با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره جنوبی ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 10- درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت ال جی در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی نيو تايتان دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين  قيمت کولر گازی نيو تايتان ال جی LG  را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی نیو تایتان ال جی

کولر گازی نیو تایتان ال جی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU