کولر گازی سقفی دیواری اجنرال

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سقفی دیواری اجنرال و مشخصات فنی این محصول همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و بهترین قیمت اسپلیت های سقفی دیواری اجنرال با قابلیت عملکرد سرد، در ظرفيت هوادهی 36000 بی تی یو بر ساعت با قدرت هوادهی بسیار بالا دارای گاز مبرد R22 و به صورت فوق کم مصرف، دارای کمپرسور اسکرال ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سقفی دیواری اجنرال و مشخصات فنی این محصول همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و بهترین قیمت اسپلیت های سقفی دیواری اجنرال با قابلیت عملکرد سرد، در ظرفيت هوادهی 36000 بی تی یو بر ساعت با قدرت هوادهی بسیار بالا دارای گاز مبرد R22 و به صورت فوق کم مصرف، دارای کمپرسور اسکرال با قدرت هوادهی بالا با بالاترین سطح کیفیت را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی سقفی دیواری اجنرال

کولر گازی سقفی دیواری اجنرال در ظرفیت هوادهی 36000 btu/h با قابلیت عملکرد سرد با سطح کیفیت بالا تولید و عرضه می گردد. این مدل از کولر گازی اجنرال به نوعی طراحی شده که میتوان آن را روی دیواری و یا به صورت سقفی نصب و اجرا نمود. ابعاد و وزن کم دستگاه این قابلیت را فراهم کرده که بدون محدودیت و اشغال فضای مفید سازه با نصب روی دیواری هوایی یکنواخت را در فضای اتاق ایجاد کند. کمپرسور کولر گازی سقفی دیواری اجنرال از قدرت هوادهی بسیاری مطلوبی بهره می برد به نوعی که می توان در متراژ های بالا و در فضاهای عمومی به منظور تامین هوایی خنک از این سیستم ها بهره مند شد. استفاده از بهترین متریال و قطعات در ساخت یونیت داخلی لرزش و صدا را حین عملکرد به کمترین میزان رسانده و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوایی مطلوب را به فضای داخلی هدیه می بخشد. کمپرسور بکار رفته از نوع اسکرال و گاز مبرد بکار رفته در آن R22 می باشد. نوع کمپرسور به این صورت است که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. نوع برق مصرفی نیز از نوع تکفاز و رده ی مصرف انرژی در این اسپلیت ها B است. 

کولر گازی سقفی دیواری اجنرال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سقفی دیواری اجنرال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سقفی دیواری اجنرال - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU