کولر گازی سرد و گرم هایسنس

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد و گرم هایسنس و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر سرد و گرم هایسنس در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ،  24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد و گرم ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A کمپرسور ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد و گرم هایسنس و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر سرد و گرم هایسنس در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ،  24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد و گرم ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی سرد و گرم هایسنس

کولر گازی سرد و گرم هایسنس با نام تجاری مایا و سری HRH-VQ در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu با موقعیت نصب دیواری تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع با قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش توانایی ایجاد هوایی مطبوع در محیط را با کمترین میزان مصرف انرژی دارا می باشند. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی سرد و گرم هایسنس از نوع روتاری مناسب مناطق معتدل و مرطوب، و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R22 بهره می برد. پنل اسپلیت هایسنس مدل مایا به گونه ای طراحی شده که قابلیت باز و بسته شدن به منظور شستشوی پنل را دارا می باشد. کولر گازی سرد و گرم هایسنس مجهز به ریموت کنترل برای تغییر حالت فن و دمای دستگاه می باشد که با استفاده از صفحه نمایش روی پنل داخلی موقعیت و وضعیت کولر گازی را به کاربر اطلاع می دهد. به منظور بهبود کیفیت هوای تنفسی از فیلترهای پروپلین قابل شستشو بهره می برند و از ورود گرد و غبار و مواد معلق به داخل اتاق جلوگیری می کند. دریچه های پرتاب باد را می توان به صورت دستی به حالت افقی تنظیم نمود. از دیگر ویژگی های کولر گازی سرد و گرم هایسنس میتوان به ریست اتوماتیک، عملکرد هوشمند، فن سه سرعته اشاره نمود. وبسایت تخصصی دماپویا به منظور ارائه خریدی بهینه و مقرون به صرفه و با شرط اصالت کالا این سری از کولر گازی های هایسنس را با گارانتی اصلی به صورت خرید آنلاین و امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می نماید.

کولر گازی سرد و گرم هایسنس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد و گرم هایسنس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد و گرم هایسنس - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU