کولر گازی سرد هیوندای

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد هیوندای و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی دیواری سرد هیوندای با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 32000 بی تی يو بر ساعت با قدرت خنک کنندگی بسیار بالا مناسب فضاهایی با متراژ کم، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد هیوندای و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی دیواری سرد هیوندای با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 32000 بی تی يو بر ساعت با قدرت خنک کنندگی بسیار بالا مناسب فضاهایی با متراژ کم، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی A، کمپرسور پیستونی را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره کولر گازی سرد هیوندای

کولر گازی سرد هیوندای در ظرفیت های 24000، 30000، 36000 btu/h با قابلیت عملکرد تنها سرمایش تولید و عرضه می گردد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع به نوعی طراحی شده که در مناطق گرمسیری که تابستان هایی گرم و داغ را تجربه می کنند بهترین گزینه می باشد. کولر گازی هیوندای با موقعیت نصب دیواری دارای کمپرسور پیستونی و گاز مبرد آن از نوع R22 است. قابلیت Auto start و راه اندازی مجدد در این سیستم ها از ویژگی های این محصولات به شمار می آید. که با استفاده از این قابلیت بعد از قطعی برق دستگاه با همان تنظیمات اولیه راه اندازی شده و بدون اتلاف انرژی مجدد شروع به کار می کند. حالت خواب Sleep mode از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می باشد که با متعادل نگه داشتن دمای اتاق خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد. کابین ضدفرسایش، فین های آلومینیومی هیدروفیلیک از دیگر ویژگی های منحصربفرد این محصولات می باشد. استفاده از کمپرسورهایی با قدرت هوادهی بالا در این دستگاه ها موجب شده حین عملکرد با کمترین میزان صدا و لرزش دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر برساند.

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد هیوندای مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد هیوندای - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU