کولر گازی سرد هومکس

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد هومکس کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت هوم سرویس و بهترین قیمت فروش اسپلیت های دیواری سرد هومکس کم مصرف با قابلیت عملکرد تنها سرد در ظرفيت هوادهی 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B، کمپرسور پیستونی را وبسا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد هومکس کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت هوم سرویس و بهترین قیمت فروش اسپلیت های دیواری سرد هومکس کم مصرف با قابلیت عملکرد تنها سرد در ظرفيت هوادهی 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B، کمپرسور پیستونی را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی سرد هومکس

کولر گازی سرد هومکس همانطور که از نامش پیداست تنها با قابلیت عملکرد سرمایش با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می گردد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع به نوعی طراحی شده که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. استفاده از فیلترهای چند لایه  Full HD با قدرت فیلتراسیون و جذب بالا هر نوع ماده ی معلق موجود در هوا گرد و غبار، میکروب و باکتری ها، بوی نامطبوع را از بین برده و هوایی تصفیه شده با کیفیت مطلوب به محیط هدیه می بخشد. کمپرسور بکار رفته در این اسپلیت ها از نوع پیستونی کوپلند و گاز مبرد آنها R22 است. گرید انرژی B و مصرف پایین کولر گازی هومکس را در رده بهترین های بازار قرار داده است. این محصولات بیشترین کاربرد را مناطق جنوب با آب و هوای گرم و خشک را دارند. و با بیشترین کارایی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا با امکان ارسال به سراسر کشور و خرید آنلاین و غیر حضوری عرضه می گردد. 

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد هومکس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد هومکس - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه