کولر گازی سرد هایسنس

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد هایسنس و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر سرد هایسنس در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000، 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرمایش، با گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی با راندمان و باز...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد هایسنس و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر سرد هایسنس در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000، 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرمایش، با گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی با راندمان و بازدهی بالا مجهز به کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی سرد هایسنس

کولر گازی سرد هایسنس در ظرفیت های 18000 الی 30000 با قابلیت عملکرد تنها سرمایش تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع به دلیل برخوداری از کمپرسور روتاری T3 حاره ای مناسب استفاده در مناطق گرمسیری و جنوبی کشور می باشند، و بدلیل قدرت خنک کنندگی بالا به خوبی در شرایط جغرافیایی گرم و خشک قابلیت عملکردی مطلوب و بهینه را دارد. گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R22 استفاده شده است. کولر گازی هایسنس دارای پرتاب باد در چهار طرف به صورت اتوماتیک  می باشد، که باعث شده در تمام نقاط اتاق هوایی مطلوب و یکنواخت داشته باشیم. فیلترهای بکار رفته در یونیت داخلی از جنس پروپلین تهیه شده که قابل شستشو و یا تعویض می باشند و از ورود گرد و غبار و مواد معلق به داخل اتاق جلوگیری بعمل می آورد. فن دمنده ی قابلیت تنظیم سه سرعته کم، متوسط و زیاد را دارا می باشد. از ویژگی های کولر گازی سرد هاینس می توان به حالت خواب Sleep ، عملکرد Turbo، نمایشگر کمپرسور و ریست اتومات اشاره نمود. شما کاربر گرامی می توانید به منظور خریدی بهینه و مقرون بصرفه به صورت آنلاین و امکان ارسال به سراسر کشور این مدل از کولر گازی هایسنس را با گارانتی اصلی به وبسایت تخصصی دماپویا مراجعه نمایید.

کولر گازی سرد هایسنس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد هایسنس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد هایسنس - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU