کولر گازی سرد شارپ

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد شارپ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت دیواری سرد شارپ کم مصرف در ظرفيت های 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد ، پرتاب باد چهار جهته ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B  ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد شارپ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت دیواری سرد شارپ کم مصرف در ظرفيت های 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با عملکرد سرد ، پرتاب باد چهار جهته ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B  ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی سرد شارپ

کولر گازی سرد شارپ مجهز به فيلتر پلاسما کلاستر برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی سرد شارپ دارای رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد در 4 جهت و عملکرد کم صدا ميباشد .اسپيلت Sharp در مدل سرد با کمپرسور روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور تايلند ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت شارپ مدل سرد دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی سرد شارپ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی سرد شارپ

کولر گازی سرد شارپ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU