کولر گازی سرد شارپ

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد شارپ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش اسپلیت های دیواری سرد شارپ کم مصرف در ظرفيت های 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B  ، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد شارپ و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت آکام تجارت سپهر و بهترین قیمت فروش اسپلیت های دیواری سرد شارپ کم مصرف در ظرفيت های 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B  ، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی سرد شارپ

کولر گازی سرد شارپ در ظرفیت های 30000،24000،18000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می گردد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد آنها R22 است. کولر گازی شارپ مدل سرد تنها قابلیت ایجاد سرمایش دارد و به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر بفرد با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. همچنین به دلیل استفاده از کمپرسورهایی با قدرت و کیفیت حین عملکرد کمترین میزان صدا و لرزش را ایجاد می کند و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. فیلتر تصفیه هوا در این اسپلیت ها از نوع پلاسما کلاستر می باشد، که این نوع فیلترها با یونیزه کردن محفظه ی اواپراتور از رشد قارچ ها روی کویل و در نهایت توزیع باکتری و قارچ درون فضای اتاق مانع بعمل می آورد. از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این محصولات میتوان به حالت صرفه جویی اقتصادی Eco Mode اشاره داشت که از اتلاف و هدررفت انرژی مانع بعمل می آورد. و هزینه های برق را به حد قابل توجهی کاهش داده و از سرمایش بیش از حد محیط مانع بعمل می آورد. 

کولر گازی سرد شارپ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد شارپ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد شارپ - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU