کولر گازی سرد توشیبا

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد توشیبا دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدرتک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری سرد توشیبا در ظرفيت 32000 بی تی يو بر ساعت  با قابلیت عملکرد سرد، و گاز مبرد R22 و مصرف انرژی پایین رده B، کمپرسور روتاری، مجهز به فیلتر 7 لایه زنولایت را ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی سرد توشیبا دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت بدرتک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری سرد توشیبا در ظرفيت 32000 بی تی يو بر ساعت  با قابلیت عملکرد سرد، و گاز مبرد R22 و مصرف انرژی پایین رده B، کمپرسور روتاری، مجهز به فیلتر 7 لایه زنولایت را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی سرد توشیبا

کولر گازی سرد توشیبا همانطور که از نامش پیداست تنها دارای عملکرد سرد می باشد. این اسپلیت در ظرفیت هوادهی 32000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و به بازار عرضه می گردد. استفاده از فیلتر 7 لایه زنولایت از ورود هر نوع مواد معلق، ذرات ریز گرد و غبار، میکروب ها و عوامل بیماری زا به فضای اتاق مانع بعمل می آورد. به این ترتیب تاثیر عمده ای در بهبود کیفیت هوا دارد. رده انرژی مصرفی کولر گازی توشیبا مدل سرد از نوع B و به نوعی طراحی شده که با کمترین میزان مصرف انرژی و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. زیبایی و ظرافت پنل داخلی چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند و با قرار گرفتن در فضای اتاق زیبایی منحصر بفردی به فضای اتاق هدیه می بخشد. دریچه های خروجی هوا با دارا بودن قابلیت تنظیم به سمت عمودی و افقی این امکان را فراهم می کند که هوایی یکنواخت و مطبوع در فضای اتاق ایجاد کند. فیلترهای پنل از بهترین و مرغوب ترین متریال تهیه شده که با دارا بودن قابلیت شستشو می توان در صورت نیاز نسبت به تعویض و یا شستشوی آنها اقدام نمود. 

کولر گازی سرد توشیبا دماپویا 1

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد توشیبا مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد توشیبا - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU