کولر گازی سرد تهویه

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد تهویه مدل کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، با گارانتی اصلی شرکت تهویه و بهترین قیمت فروش اسپلیت های سرد تهویه مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 btu/h ، دارای کمپرسور پیستونی ویژه مناطق گرمسیری مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد تهویه مدل کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، با گارانتی اصلی شرکت تهویه و بهترین قیمت فروش اسپلیت های سرد تهویه مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 btu/h ، دارای کمپرسور پیستونی ویژه مناطق گرمسیری مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی سرد تهویه

کولر گازی سرد تهویه با موقعیت نصب دیواری به دلیل قدرت خنک کنندگی بالا بیشترین کاربرد را در مناطق گرمسیری دارا می باشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع مطابق جدیدترین فناوری های روز دنیا با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و به بازار عرضه می گردد. کمپرسور بکار رفته در اسپلیت های سرد تهویه از نوع پیستونی از بهترین برندهای مطرح دنیا تهیه شده و گاز مبرد به کار رفته در محفظه از نوع R22 استفاده شده است. به دلیل دارا بودن ظاهری منحصر بفرد با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان می کند. دریچه های خروجی با قابلیت چرخش هوایی یکنواخت و مطبوع را در محیط توزیع می نماید. برای اطلاع از خرید کولر گازی تهویه می توانید در ساعات اداری با مشاوران دماپویا تماس حاصل نمایید و به این ترتیب می توان خریدی بهینه و مقرون به صرفه داشت. استفاده از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا از ورود هر نوع مواد ریز و گرد و غبار به فضای داخلی مانع بعمل آورده و به این ترتیب سبب بهبود کیفیت هوای تنفسی می گردد. کولر گازی سرد تهویه همراه 3 سال گارانتی کمپرسور و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت تهویه، و همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان ارائه می شود.

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد تهویه مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد تهویه - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده