کولر گازی سرد بوش

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد بوش و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تاش سرویس و بهترین قیمت اسپلیت دیواری سرد بوش با قابلیت عملکرد تنها سرد، در ظرفيت هوادهی ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 65 درصد صرفه جویی مص...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی سرد بوش و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تاش سرویس و بهترین قیمت اسپلیت دیواری سرد بوش با قابلیت عملکرد تنها سرد، در ظرفيت هوادهی ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 65 درصد صرفه جویی مصرف، رده انرژی A کمپرسور را فروشگاه اینترنتی دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی سرد بوش

کولر گازی سرد بوش همانطور که از نامش پیداست تنها با قابلیت عملکرد سرد عرضه می شود. این مدل کولر گازی در 4 ظرفیت هوادهی از 12000 تا 30000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی سرد بوش از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محیط است. روی پنل صفحه نمایش تعبیه شده که وضعیت دستگاه، دمای خروجی از آن و دیگر آپشن های دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد. نمای لوکس و طراحی منحصر بفرد یونیت داخلی کولر گازی بوش جلوه ای خیره کننده به فضای اتاق هدیه می بخشد. دریچه های خروجی به نوعی طراحی شده که با پرتاب باد 4 وجهی هوایی یکنواخت و مطبوع در اتاق توزیع می کند. فیلترهای چندلایه تصفیه هوا بکار رفته روی پنل از ورود مواد معلق و ذرات گرد و غبار، و مواد آلرژی به فضای اتاق مانع بعمل می آورد. استفاده از متریال و اجزای اصلی در ساخت این اسپلیت ها موجب شده که حین عملکرد کمترین میزان صدا و لرزش را داشته باشد. 

کولرگازی سرد بوش

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی سرد بوش مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت سرد بوش - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU