کولر گازی حاره ای میدیا

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی حاره ای میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی دیواری حاره ای میدیا کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور پیستونی را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی حاره ای میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی دیواری حاره ای میدیا کم مصرف با عملکرد سرد در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی حاره ای میدیا

کولر گازی حاره ای ميديا  مجهز به فيلتر هوا برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر دوگانه پلاسما جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی حاره ای مديا دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم قدرت پرتاب باد و سطح صدای 33 دسی بل ميباشد . اسپلیت حاره ای مديا در مدل های سرد و گرم با کمپرسور پيستونی  ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 58 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت میدیا در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپیلت و کولر گازی حاره ای MIDEA دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی حاره ای ميديا  را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی حاره ای میدیا

کولر گازی حاره ای میدیا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه