کولر گازی حاره ای اجنرال

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی حاره ای اجنرال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا، و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری حاره ای اجنرال با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 18000، الی 36000 بی تی يو بر ساعت در 4 ظرفیت، دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A کمپرس...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی حاره ای اجنرال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا، و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری حاره ای اجنرال با قابلیت عملکرد سرد در ظرفيت هوادهی 18000، الی 36000 بی تی يو بر ساعت در 4 ظرفیت، دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A کمپرسور پیستونی با سطح کیفیت و قدرت هوادهی بالا را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید. 

اطلاعاتی درباره کولر گازی حاره ای اجنرال

کولر گازی حاره ای اجنرال همانطور که از نامش پیداست ویژه ی مناطق حاره ای و گرمسیری طراحی و ساخته شده است. این اسپلیت ها در ظرفیت های 18000، 24000، 30000، 36000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می گردد. کمپرسور بکار رفته در اسپلیت اجنرال از نوع پیستونی استفاده شده و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط استفاده شده است. یکی از تکنولوژی های منحصر بفرد بکار رفته در کولر گازی حاره ای اجنرال قابلیت راه اندازی مجدد خودکار می باشد. نحوه فعال شدن این عملکرد به این شکل است که در صورت قطعی موقت برق، با وصل محدد جریان برق دستگاه به صورت اتوماتیک راه اندازی شده و به عملکرد خود ادامه می دهد. پرتاب باد 15 متر و دریچه های متحرک موجب توزیع هوایی یکنواخت و مطبوع در فضای اتاق می شود. بهره مندی از حالت قوی موجب شده هوا با بالاترین سرعت و در حالت سرمایش فن فعال شده و هوایی خنک به محیط هدیه می بخشد. نمای ظاهری دستگاه از طراحی لوکس و منحصر بفردی بهره می برد که با قرار گرفتن در هر فضای زیبایی محیط را دو چندان می کند. این سیستم ها به نوعی طراحی شده که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین، همچنین بدون اشغال فضای مفید سازه در مدت زمان کوتاهی به درجه دلخواه کابر می رساند. 

کولر گازی حاره ای اجنرال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی حاره ای اجنرال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت حاره ای اجنرال - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU