کولر گازی اینورتر GOOD1 سامسونگ

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری اینورتر گود 1 سامسونگ و مشخصات فنی محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر گود 1 - GOOD1 سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 و 14 متر قدرت پرتاب ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی دیواری اینورتر گود 1 سامسونگ و مشخصات فنی محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر گود 1 - GOOD1 سامسونگ با عملکرد سرد و سرد و گرم در ظرفيت های 13000 ، 19000 ، 25000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 و 14 متر قدرت پرتاب باد ، رده انرژی A و کمپرسور روتاری را در وبسایت مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری سامسونگ گود وان

کولر گازی کم مصرف گود وان سامسونگ مجهز به فيلتر هوای سه گانه جهت تصفيه هوا و جلوگيری از ورود گرد و غبار و در نهایت بهبود کیفیت هوا ميباشد. کولر گازی گود وان مجهز به 2 سيستم خنک کننده و حالت تک کاربره جهت صرفه جويی در مصرف برق در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد. با دارا بودن قدرت پرتاب باد 14 متری میتوان در اطراف دستگاه هوایی مطبوع و یکسان تجربه کرد. سطح صدای 40 دسی بل سبب کارکرد بی صدای اسپلیت سامسونگ شده و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشد. اسپیلت SAMSUNG INVERTER GOOD1 در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  روتاری  بوده و به منظور کاهش مصرف انرژی مجهز به کيت اينورتر می باشد و با دارا بودن این تکنولوژی مصرف انرژی در آن به کمترین میزان رسیده است. کولر گازی اينورتر گود وان دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترین قیمت و امکان ارسال به سراسر کشور کولر گازی اینورتر GOOD1 سامسونگ را خریداری نمایید.

کولر گازی گود وان سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر GOOD1 سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر GOOD1 سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU