کولر گازی اینورتر گرین

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر گرین و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ،...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر گرین و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی اینورتر گرین

کولر گازی اینورتر گرین با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 9000 الی 24000 btu با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشند. این سری از سیستم های تهویه مطبوع دارای ظاهری زیبا و منحصر بفرد بوده که با هر نوع دکوراسیونی همخوانی داشته و زیبایی آن محیط را دو چندان می کند. نوع کمپرسور بکار رفته در این مدل اسپلیت از نوع روتاری و گاز مبرد بکار رفته در آن R410 سازگار با محیط می باشد. کمپانی گرین با بهره مندی از تکنولوژی اینورتر مصرف برق را در این دستگاه به کمترین میزان رسانده و در نهایت سبب افزایش بازدهی کولر گازی اینورتر گرین می گردد. استفاده از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا سبب حذف هرنوع مواد معلق همچنین بوی نامطبوع، ویروس و باکتری های موجود در هوا می شود که تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت هوا دارد. تنوع در ظرفیت های موجود به کاربر این امکان را می دهد که با خرید کولر گازی گرین در هرفضایی با هر نوع متراژی هوایی مطبوع در اختیار داشته باشد. کولر گازی دیواری گرین قابلیت عملکرد سرد و گرم داشته و میتواند جایگزین مناسبی برای سایر سیستم های مورد نیاز سازه باشد. این مدل کولر گازی گرین با کمترین میزان مصرف انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. از این مدل اسپلیت ها میتوان در مناطق معتدل و مرطوب بهره مند شد.

کولر گازی اینورتر گرین

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر گرین مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر گرین - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU