کولر گازی اینورتر کول هاوس

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر کول هاوس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت کول هاوس و بهترین قیمت اسپلیت های دیواری اینورتر کول هاوس با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ساخ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر کول هاوس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت کول هاوس و بهترین قیمت اسپلیت های دیواری اینورتر کول هاوس با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ساخته شده طبق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر کول هاوس

کولر گازی اینورتر کول هاوس به دلیل دارا بودن کیت اینورتر حدود 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. همچنین به علت دارا بودن تکنولوژی اینورتر بازدهی دستگاه افزایش یافته و مانع از استهلاک و خرابی قطعات می شود. کمپرسور این مدل کولر گازی کول هاوس از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محیط زیست است. سیستم تنظیم پرتاب باد و دریچه های قابل تنظیم این امکان را فراهم کرده که مطابق با موقعیت افراد پره ها را به صورت افقی و یا عمودی تنظیم نمود و به این ترتیب بیشترین هوای خنک را تجربه خواهید نمود. قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش نیز در این سیستم ها موجب شده علاوه بر تامین هوای خنک در روزهای گرم سال، در فصل زمستان نیز به عنوان سیستم مکمل برای سایر تجهیزات حرارتی از این اسپلیت ها بهره مند شد. طراحی زیبا و منحصر بفرد پنل داخلی نظر هر ببینده ای را به خود جلب کرده و با هر نوع سبک سلیقه و دکوراسیون همخوانی دارد و می توان به منظور تامین هوای خنک و مطبوع در محیط های مختلف از این تجهیزات بهره مند شد. 

کولر گازی اینورتر کول هاوس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر کول هاوس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر کول هاوس - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU