کولر گازی اینورتر وستن ایر

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر وستن ایر و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی اورین تهویه آرا و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت وستن ایر با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، کمپرسور روتاری با گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر وستن ایر و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی اورین تهویه آرا و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت وستن ایر با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، کمپرسور روتاری با گاز مبرد R410 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر وستن ایر

کولر گازی اینورتر وستن ایر با رعایت استانداردهای بین المللی و قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می شود. این کمپانی از بهترین متریال و قطعات در ساخت اسپلیت های وستن ایر بهره می برد که همین امر موجب شده از سطح کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند. کولر گازی اینورتر وستن ایر با موقعیت نصب دیواری در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu/h با قابلیت عملکرد سرد و گرم و قدرت هوادهی بالا تولید و روانه بازار رقابت می شود. ابعاد و وزن کم این اسپلیت ها این قابلیت را ایجاد می کند که بدون محدودیت قابل نصب و اجرا در هر محیطی باشند. استفاده از فیلترهای چندلایه با خاصیت آنتی باکتریال و یونیزاسیون در کولر گازی وستن ایر مدل دیواری موجب شده با ایجاد میلیون ها یون انواع آلودگی و مواد آلرژی زا موجود در هوای اتاق را حذف نماید، و به این ترتیب هوایی مطبوع و عاری از آلودگی را به فضای اتاق هدیه می بخشد. کمپرسور بکار رفته از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محیط زیست است. از ویژگی های منحصربفرد این سیستم ها استفاده از تکنولوژی اینورتر می باشد، که مصرف انرژی را به حداقل رسانده و بازدهی آن را افزایش داده است. دریچه های انتقال هوا با قابلیت تنظیم به سمت عمودی و افقی این امکان را به کاربر می دهد که با توجه به موقعیت محیط جهت پره ها را تغییر و تنظیم نماید. 

کولر گازی اینورتر وستن ایر

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر وستن ایر مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر وستن ایر - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU