کولر گازی اینورتر هیوندای

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر هیوندای و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر هیوندای با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر هیوندای و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی هیوا سرویس و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر هیوندای با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر هیوندای

کولر گازی اینورتر هیوندای مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با بهره مندی از فناوری های نوین در ظرفیت های 9000 الی 24000 btu/h با قابلیت عملکرد سرد و گرم طراحی و در بازار موجود می باشد. استفاده از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا با قابلیت عملکرد ضدقارچ و قدرت فیلتراسیون بالا از ورود مواد آلرژی زا و گرد و غبار به فضای اتاق مانع بعمل می آورد، به این ترتیب تاثیر بسزایی در بهبود و افزایش کیفیت هوای تنفسی دارد. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی هیوندای مدل اینورتر از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محیط زیست است. استفاده از کیت اینورتر در ساخت این اسپلیت ها موجب کاهش 70 درصدی مصرف انرژی شده و می توان بدون اتلاف انرژی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر رساند. قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی دو فصلی هستند و میتوان در هر زمانی هوایی مطبوع را در اتاق تجربه نمود. روی پنل داخلی نمایشگر دما بصورت مخفی تعبیه شده که دمای خروجی از دستگاه و دیگر آپشن ها را از این طریق به کاربر اطلاع می دهد. طراحی و زیبایی پنل نیز با هر سبک دکوراسیون و سلیقه همخوانی داشته و با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان می کند. 

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر هیوندای مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر هیوندای - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU