کولر گازی اینورتر هایسنس

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر هایسنس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر هایسنس  در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر هایسنس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت زرین و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر هایسنس  در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد و گرم، گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، و رده انرژی A کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی اینورتر هایسنس

کولر گازی اینوتر هایسنس در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu با نام تجاری ورسای تولید و در بازار موجود می باشند. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در این سیستم ها سبب کاهش مصرف انرژی و مصرف برق 40 درصدی، و در نتیجه افزایش بازدهی دستگاه می گردد. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی اینورتر هایسنس مدل روتاری مناسب استفاده در مناطق معتدل، و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط استفاده شده است. کولر گازی اینورتر هایسنس با قابلیت عملکرد سرد و گرم توانایی ایجاد هوایی مطلوب در محیط می باشد. بهره مندی از فیلتر پلی پروپلین سبب بهبود کیفیت هوای تنفسی و حذف ذرات معلق موجود در هوا می گردد.  پنل دستگاه قابلیت باز و بسته شدن به منظور شستشو و دسترسی به داخل یونیت را دارا می باشد. از ویژگی های کولر گازی اینورتر هایسنس ورسای میتوان به حالت خواب خواب عمیق، عملکرد حداکثری، قابلیت Auto Restart اشاره نمود. به دلیل بهره مندی از تکنولوژی های منحصر بفرد می توان گفت خرید کولر گازی هایسنس از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و میتوان با خرید این سیستم در بسیاری از هزینه صرفه جویی نمود. وبسایت تخصصی دماپویا تمامی مدل های کولر گازی اینورتر ورسای را با گارانتی اصلی عرضه می نماید.

کولر گازی اینورتر هایسنس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر هایسنس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر هایسنس - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه