کولر گازی اینورتر نکست فایتینگ ال جی

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست فاینتیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست فاینتیگ NEXT FIGHTING ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 65 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A+ را مشاهده و بررسی نمای...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست فاینتیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست فاینتیگ NEXT FIGHTING ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 65 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A+ را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی نکست فایتینگ ال جی

کولر گازی کم مصرف نکست فايتينگ مجهز به فيلتر هوای  3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر دوگانه برای جلوگيری از گرد و غبار موجود در هوا و سيستم تميز کننده جهت جلوگيری از باکتری ها و بوهای نامطبوع بر روی اواپراتور يونيت داخلی و گرمايش سريع ميباشد. کولر گازی نکست فايتينگ دارای 65 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A+ و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست، سرمايش دو برابر، پرتاب باد در 4 جهت، مجهز به سيستم حالت خواب در هر 30 دقيقه يکبار و سطح صدای 19 دسی بل ميباشد. اسپیلت کم مصرف نکست فايتينگ ال جی LG در مدل های سرد، سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره جنوبی ساخته و عرضه ميشود. قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 10- درجه را دارا ميباشد. کولر گازی ال جی در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی نکست فايتينگ دارای 10 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر نکست فايتينگ ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی نکست فایتینگ ال جی

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر نکست فایتینگ ال جی مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت نکست فایتینگ ال جی - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU