کولر گازی اینورتر نکست تایتان ال جی

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست تایتان اینورتر ال جی و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر نکست تایتان NEXT TITAN ال جی با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 65 درصد صرفه جویی مصر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست تایتان اینورتر ال جی و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر نکست تایتان NEXT TITAN ال جی با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 و 65 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A را مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی نکست تایتان ال جی - LG

کولر گازی کم مصرف نکست تايتان مجهز به فيلتر هوای 3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا، همچنین بهره مندی از فيلتر دو گانه پلاسما جهت جلوگيری از بوی نامطبوع و ذرات معلق در هوا ميباشد. کولر گازی نکست تايتان دارای 65 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A، گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور آن از نوع R410 سازگار با محیط استفاده شده است، 13 متر قدرت پرتاب باد و سطح صدای 28 دسی بل ميباشد. اسپیلت کم مصرف نکست تايتان ال جی LG در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود. قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 65 درجه فقط در ظرفيت های 18000 و 24000 را دارا ميباشد. هنگام خرید کولر گازی ال جی با در نظر داشتن متراژ ساختمان می توان بهترین ظرفیت متناسب با نیاز را انتخاب نمود. کولر گازی نکست تايتان دارای 10 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر نکست تايتان ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی نکست تایتان ال جی دماپویا

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر نکست تایتان ال جی مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت نکست تایتان ال جی - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU