کولر گازی اینورتر میشن میدیا

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر میشن میدیا و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت بانیان و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر میشن MISSION میدیا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی م...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر میشن میدیا و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی شرکت بانیان و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر میشن MISSION میدیا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A+ را مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر میشن میدیا - Mission 

کولر گازی میشن میدیا در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu با موقعیت نصب دیواری تولید و در بازار موجود می باشد. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در ساخت این اسپلیت ها در کاهش مصرف دستگاه در نتیجه افزایش راندمان آن تاثیر بسزایی دارد. قدرت پرتاب باد 10 متری و چرخش هوا در چهار جهت سبب شده که هوایی یکنواخت و یکسان در محیط تجربه کنید. سیستم تشخیص تعداد نفرات این امکان را به دستگاه می دهد که بر اساس موقعیت و تعداد افراد ساکن در آن محدوده میزان دمای مناسب همچنین قدرت پرتاب باد را تنظیم می نماید این امکان علاوه بر ایجاد حس خوشایند و هوایی مطبوع تاثیر عمده ای در کاهش مصرف برق و انرژی کولر گازی میدیا میشن دارد. با بهره مندی از قابلیت اتصال به سیستم دانگل WiFi میتوان با متصل شدن به گوشی وضعیت دستگاه را از فاصله ی دور تغییر و تنظیم نمود. کمپرسور بکار رفته در اسپلیت میدیا از نوع روتاری GMCC و گاز مبرد آن از نوع R410 سازگار با محیط می باشد. کمپرسور روتاری در مناطق معتدل و مرطوب قابلیت عملکرد بهینه ای دارند. برچسب انرژی در این مدل کولر گازی رده A می باشد و با صرفه جویی در 60 درصدی در مصرف انرژی در بسیاری از هزینه های اقتصادی صرفه جویی می نماید. از ویژگی های کولر گازی اینورتر میشن میدیا قابلیت زمان بندی هفتگی، خروجی درین (DRAIN) دو طرفه ، نمایشگر مخفی و کنترل Arctic اشاره نمود.

کولر گازی میشن میدیا

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر میشن میدیا مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر میشن میدیا - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU