کولر گازی اینورتر سام

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر سام با موقعیت نصب دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت اسپلیت دیواری اینورتر سام با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر سام با موقعیت نصب دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت اسپلیت دیواری اینورتر سام با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر سام

کولر گازی اینورتر سام با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و فناوری های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. این اسپلیت ها از قدرت هوادهی بالایی برخوردار هستند و می توان در فضاهای مختلف به منظور تامین هوایی مطلوب بهره مند شد. کولر گازی سام مدل اینورتر در ظرفیت های 9000 الی 30000 Btu/h با قابلیت عملکرد سرد و گرم تولید و در بازار موجود می باشد. پنل داخلی به نوعی طراحی شده که از ظاهری شیک و منحصر بفرد بهره می برد و با قرار گرفتن در محیط زیبایی آن را دوچندان می کند. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این مدل از اسپلیت های سام اینست که با استفاده از تکنولوژی اینورتر حدود 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی شده و همچنین استهلاک را به حداقل رسانده است. استفاده از متریال و قطعات اصلی در ساخت کولر گازی اینورتر سام موجب شده حین عملکرد کمترین میزان صدا و لرزش را داشته باشند. کمپرسور بکار رفته در این اسپلیت ها از نوع روتاری برند GMCC با کیفیت و قدرت بالا، گاز مبرد R410a سازگار با محیط استفاده شده است. طراحی زیبا و قیمت اقتصادی از ویژگی های این محصولات به شمار می آید. از دیگر ویژگی ها میتوان به حالت خواب، تایمر روشن خاموش، قدرت پرتاب باد بالا، نمایشگر پنهان اشاره داشت. 

کولر گازی اینورتر سام

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر سام مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر سام - دماپویا
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه